RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Судебный сбор

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Як стягнути судовий збір з ПФУ за рішенням суду


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
24/11/17 18:32  Inna_GОтправить письмо > Olgie    7/05/17 15:38Дерево
Як дізнатися, в якому казначействі облсуговується боржник (управління пенсійного фонду УКРАЇНИ в Дніпропетровській області.)

7/05/17 15:38  Olgie > hrebenyk    4/05/17 13:48Дерево
В мене в казначействі взяли заяву про примусове виконання, і сказали, що направлять в Головне управління ПФУ області з вимогою про добровільне виконання. Протягом місяця ПФУ має розглянути таку пропозицію і дати відповідь. А далі - якщо відповідь буде негативна, йду до суду з позовом на казначейство.
У 2016 році ВАСУ зробив узагальнення по практиці вирішення таких спорів, вказавши, що в таких випадках казначейство має виконувати такі рішення [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

4/05/17 13:48  hrebenyk > Olgie    1/05/17 11:01Дерево
Схожа ситуація - місцеве казначейство прийняло у порядку Закону "Про гарантії держави щодо виконання судових рішень". Там і лежить вже другий рік.

1/05/17 11:01  Olgie   Дерево
Суд задовольнив адміністративний позов і присудив стягнути на користь позивача з управління ПФУ сплачений судовий збір. Казначейство не виконує рішення, посилаючись на те, що у рішенні має бути вказано - з Державного Бюджету, а оскільки рахунку ПФУ у казначействі немає /у них окремий рахунок/, то кошти вони повернути не можуть. Як стягнути і обійтися без суду. Цікавить, хто реально стикався з такою ситуацією.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100