RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Банки: Кредиты / Депозиты

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Фонд гарантирования вкладов не отдает деньги

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

13/05/17 10:35  Век_учись > decisionmaker    12/05/17 15:47Дерево
Тоді ось вам ще рішення, саме по банку "Камбіо"
reyestr.court.gov.ua/Review/61479793

Ще раз наголошую, що судова практика з приводу підсудності справ до посадових осіб Фонду на цей час не є стабільною.
У реєстрі можно знайти у достатній кількості рішення судів усіх юрисдикцій щодо підсудності справ до Уповноважених осіб ФГВФО та ФГВФО. Рішення ці часто один одному протирічать.

Mr Hussein,
рекомендую найняти юриста, який Вам підготує цей позов.

12/05/17 15:47  decisionmakerОтправить письмо > Век_учись    12/05/17 14:12Дерево
Справа не у фізичній чи у юридичній особі.
Ви зробили посилання на рішення ВСУ в якому Позивач просив включити його до кредиторів Банку. ТОбто до реєстру юриджичної особи яка ліквідується.
Тому рішення ВСУ можна важати адекватним.
А в темі обговорюється не включення до реєстру кредиторів банку до юридичної особи яка ліквідується.
А обговорюється тема про отримання коштів які гарантуються державою.
Ще раз повторюсь Банк тут нідочого Банк може виконувати тільки виконувати підтверджуючу функцію що договір з такою особою було укладено або не було.

12/05/17 14:14  Век_учись > decisionmaker    12/05/17 11:32Дерево
По останнім віянням судової практики фізична особа також може звернутися до суду з цивільним позовом, але я зараз відповідне рішення знайти не можу.

12/05/17 14:12  Век_учись > decisionmaker    12/05/17 11:32Дерево

12/05/17 11:32  decisionmakerОтправить письмо > Mr Hussein    12/05/17 11:02Дерево
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

Посилання на реєстр судових справ.
В пошуки ведіть слова які вважаєте за потрібне і починайте шукати.
Також там є різні функції для конкретизування пошуку.
Рішення конкретне скинути не можу, якщо чесно трішки напряжно шукати )

12/05/17 11:02  Mr Hussein > decisionmaker    12/05/17 09:20Дерево
Спасибо.
Да, речь идет даже о меньшей сумме.
Не могли бы Вы дать ссылку на какое-нибудь аналогичное дело? Где их можно посмотреть. я думаю таких дел должно быть много.

12/05/17 09:20  decisionmakerОтправить письмо > Век_учись    11/05/17 20:43Дерево
Можете будь-даска обгрунтувати ?
І привести відповідні рішення суду.

ТС написав що саме Фонд не здійснює виплати коштів, тому на скільки я розумію це ті кошти які гарантовано державою. (до 200 тис. грн.)
Тому позов буде саме до уповноважених осіб фонду а не до банку.

Чи у вас інша думка ?

11/05/17 20:43  Век_учись > decisionmaker    11/05/17 09:19Дерево
Практика неоднорідна. Точно не адміністративний.
Або господарський, або загальної юрисдикції

11/05/17 09:19  decisionmakerОтправить письмо > Mr Hussein    5/05/17 09:05Дерево
На сайте ФГВ банк "Камбио" числится как в процессе ликвидации [link]

Якщо ваш вклад підпадає під вклад що гарантується фондом гарантування вкладів, то строк виплати вже настав і фонд має здійснювати виплати.

Если обращаться в суд, то в какой? можно ли по своему месту жительства?
Якщо звертатись в суд до Банку то можна по місцю вашої реєстрації.
Якщо звертатись в суд до Фонду (що у Вашому випадку є доречніше) то це адміністративний суд м. Києва.

5/05/17 09:05  Mr Hussein > decisionmaker    4/05/17 12:31Дерево
спасибо.
На сайте ФГВ банк "Камбио" числится как в процессе ликвидации [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
значит ли это, что вкладчикам еще рано выплачивать?
Если обращаться в суд, то в какой? можно ли по своему месту жительства?

4/05/17 21:47  Век_учись > Mr Hussein    4/05/17 11:48Дерево
В законе таких оговорок нет.
Подавайте в суд. У меня большой опыт ведения таких дел. Обычно люди их выигрывают.

4/05/17 12:31  decisionmakerОтправить письмо > Mr Hussein    4/05/17 11:48Дерево
Подавати до адміністративного суду.
Визнавати дії уповноважених осіб незаконими.
Зобовязати здійснити вам виплати суму вкладу або якщо вклад більше 200 тис. відповідну суму яка не перевищує 200 тис грн.
По можливості стягувати інші штрафні санкції.

4/05/17 11:48  Mr Hussein   Дерево
Банк Камбио. Депозит.
Фонду переданы все документы, которые он требовал.
В ответ на требование выплатить деньги он пишет, что по его заявлению возбуждено уголовное дело в отношении должностных лиц банка по статье 218-1 Уголовного кодекса. И что судом на все имущество банка наложен арест и они не могут деньги перечислить.
Но мне кажется что фонд гарантирует возврат вкладов независимо от того, есть деньги у ликвидированого банка или их нет - в этом ведь смысл фонда.
поправьте если я не прав. Что мне делать в такой ситуации?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100