RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бухгалтерские посиделки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Єдиний податок


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
11/05/17 13:05  krynytsiaОтправить письмо > Nik_a    11/05/17 12:54Дерево
У-х... Нарешті все прояснилося. Спасибі всім за допомогу!

11/05/17 12:54  Nik_a > krynytsia    11/05/17 12:29Дерево
Так.
Дату списання кредиторки ви визначаєте не за власним бажанням. Коли минає строк позовної давності (кредитор вже не може звернутись за погашенням боргу)за ПСБУ ви не можете продовжувати облік кредиторки. Ви маєте визнати дохід і списати кредиторку.

11/05/17 12:29  krynytsiaОтправить письмо > Nik_a    11/05/17 11:59Дерево
Просто виходить, якщо в п.292.6. вказано "Датою отримання доходу є ... дата списання кредиторської заборгованості, за якою минув строк позовної давності" - а не дата, коли строк позивної давності минув,
значить після закінчення строку давності я повинна списати цю кредиторську заборгованість, якщо не має договору про її відстрочення, і включити у дохід платника ЄП.
Правильно я зрозуміла?

11/05/17 11:59  Nik_a > krynytsia    11/05/17 11:15Дерево
Не зрозуміла, що саме Ви збираєтесь сплачувати - саму заборгованість чи єдиний податок?

До доходів включається кредиторська заборгованість за якою минув строк позовної давності, збільшуються доходи в тому періоді, в якому цей строк позовної давності минає.
Як відомо загальна позовна давність - три роки. Але за домовленістю сторін позовна давність може бути збільшена, звичайно це має бути укладено у письмововій формі.
Тобто не підприємство визначає період збільшення доходів своїм рішенням за датою списання. Дохід виникає тоді, коли минає строк позовної давності або загальної (3 роки), або встановленої сторонами (може бути наприклад 5 років).

11/05/17 11:15  krynytsiaОтправить письмо > Nik_a    11/05/17 10:15Дерево
"Если собираетесь погашать задолженность, почему не подпишите с кредитором соглашение об изменениях срока оплаты?"
Думала, що цей борг включається до доходу при офіційному рішенні підприємства прор його списання (згідно п.292.6 ПКУ). І в місцевій ДПІ так само порадили - на дату списання, яку ми самі визначемо.

11/05/17 10:15  Nik_a > krynytsia    10/05/17 17:05Дерево
"А якщо почати по-троху сплачувати (після закінчення терміну позивної давності) це вже не врятує ситуацію?"
Если собираетесь погашать задолженность, почему не подпишите с кредитором соглашение об изменениях срока оплаты?

10/05/17 17:32  krynytsiaОтправить письмо > Marlboro!    10/05/17 17:28Дерево
Зрозуміла. Спасибі!

10/05/17 17:28  Marlboro! > Marlboro!    10/05/17 17:28Дерево
+ пеня

10/05/17 17:28  Marlboro! > krynytsia    10/05/17 17:05Дерево
Ви можете на ризик не вказувати кредиторку в доходах. Сплачуйте податок наперед (робіть переплати), а потім подасте уточнюючий розрахунок за цей період (+ 3% самоштрафу).

10/05/17 17:05  krynytsiaОтправить письмо > Marlboro!    10/05/17 16:01Дерево
Дуже дякую за відповідь!!!
А якщо почати по-троху сплачувати (після закінчення терміну позивної давності) це вже не врятує ситуацію?

10/05/17 16:01  Marlboro! > krynytsia    10/05/17 13:48Дерево
Там річ про те, коли вона має бути списана, а не коли буде фактично списана.
Звісно, що ніхто б тоді кредиторку не списував, якби її оподаткування привязувалося до наказу/документу яким її списано.

10/05/17 13:48  krynytsiaОтправить письмо > Marlboro!    10/05/17 13:38Дерево
А як же норма ПКУ, про те що кредиторська заборгованість включається в дохід платника ЄП на дату її списання?

10/05/17 13:38  Marlboro! > krynytsia    10/05/17 13:27Дерево
Її треба включати в доходи незалежно від наявності наказу директора.
Заборгованість включається в дохід в тому періоді, коли вона визнається безнадійною за правилами податкового законодавства.

10/05/17 13:27  krynytsiaОтправить письмо   Дерево
Ми платники ЄП 3-ї групи 3%. В нас є товарна кредиторська заборгованість, по якій в цьому році минає термін позивної давності. Чи ми зобов’язані списати цю заборгованість на кінець року, як безнадійну, і включити її в доходи; чи вона може "висіти" і відповідно не стане доходом, поки не буде письмового наказу директора про її списання?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100