RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Нацкомфінпослуг - отримання ліцензій ФК


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
17/05/17 17:42  alexsob1310Отправить письмо > turist37    17/05/17 14:47Дерево
@turist37 дякую Вам.
Так з підставами відмови і типові помилки вже прочитав на сайті Нацкомфінпослуг, вони дещо допомогли і підтвердили деякі сумніви.
З пунктами 1-3 згоден і погоджуюсь, дякую.
Щодо пункту 4 (Звітність, аудит) - в постанові КМУ 913 від 07.12.2016 в преамбулі (пункт 2 там де "Установити , що: ...") ми маємо вичерпний перелік документів, які необхідно надавати до Нацкомфінпослуг у разі, якщо ліцензіат провадить:
- діяльність з надання послуг з фінансового лізингу,
- надання коштів у позику, в тому числі на умовах фінансового кредиту,
-надання гарантій та поручительств,
- надання послуг факторингу,
та внесений до дня набрання чинності цією постановою до Державного реєстру фінансових установ, Нацкомфін послуг приймає настіпні документи, а саме:
1) документи, визначені абзацами третім - п'ятим пункту 18 Ліцензійних умов - "18. До заяви про отримання ліцензії здобувачем ліцензії додаються такі документи:
- анкета керівника / головного бухгалтера фінансової установи (подається окремо керівником та головним бухгалтером фінансової установи) (додаток 2);
- опис документів, що подаються для одержання ліцензії, у двох примірниках (додаток 3);
- документ, передбачений пунктом 2 частини третьої статті 11 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" - ПАСПОРТ Директора.

2) та абзацом третім підпункту 6 пункту 19 Ліцензійних умов, а саме:
"примірні договори про надання фінансових послуг."

Це вичерпний перелік.

У разі, якщо отримувати ліцензії на інші види, ніж зазначені в преамбулі (пункт 2), тоді звичайно потрібен і аудит і внутрішні правила надання фін послуг.


17/05/17 17:26  alexsob1310Отправить письмо > alexkit    17/05/17 12:55Дерево
@alexkit
Да, исключительный список - то есть, но я более чем уверен (тк есть опыт работы с другим регулятором - НКЦПФР), что Нацкомфинуслуг - есть "свои" требования к заполнению каждого документа или еще какие-либо подводные камни/нюансы.

17/05/17 14:47  turist37Отправить письмо > alexsob1310    12/05/17 12:42Дерево
"тому з Нацкомфінпослуг ще не працював."
ох і "солодкий" досвід Вам доведьтся отримати у Нацфінпослуг.
Думаю у Вас невірний підхід. Перечитати НПА це добре, але для отримання хочаб якогось результату рекомедую вивчити підстави для відмови та типові помилки при оформленні ліцензії, які публікуються на сайті Нацфінпослуг.
Від себе додам :
1. якщо Ви не змінили види послуг, які плануєте надавати у ЄР, тоді Вам відмовлять.
2. Опис не потрібно прошнуровувати, прошнуровується кожний док. який подається Нацфінпослуг.
3. Не допускайте жодних помилок при заповненні док. Будь-який невірно зазначений символ є підставою для відмови.
4. а про аудит Ви забули ?

ІМХО, якщо у Вас перший раз з Коміією, тоді шанси отримати ліцензію близько "0", з огляду на малий термін для приведення діяльності у відповідність, рекомендую звернутись до спеціаліста.
Успіхів Вам.

17/05/17 12:55  alexkitОтправить письмо > alexsob1310    12/05/17 12:42Дерево
Там в Положении нацкомфинуслуг исключительный перечень доков и требования по уставному. Раньше еще правила предоставления финпослуг подавались)

12/05/17 12:42  alexsob1310Отправить письмо   Дерево
Доброго дня,
Питання наступного характеру:
Ми - ФК, що була внесена до Державний реєстр фінансових установ до 10.12.2016 (а саме в 07.2016) і маємо наступні види фін.послуг які зазначені в додатку до свідоцтва про реєстрацію фін.установи: надання гарантій; поручительств; позик; факторинг; фін лізинг; надання фін кредитів за рахунок власних коштів; залучення фін. активів юр осіб із зобов щодо наступного їх повернення; операції з іпотечними активами з метою емісії іпотечних цп.
До 10.06 необхідно податись в Нацкомфінпослуг для отримання ліцензій (на підставі постанову КМУ від 7 грудня 2016 р. N 913).
В цій постанові маємо положення, що "Ліцензійні умови у частині, що стосується суб'єктів господарювання, які провадять діяльність з надання послуг з фінансового лізингу, надання коштів у позику, в тому числі на умовах фінансового кредиту, надання гарантій та поручительств, надання послуг факторингу та довірчого управління фінансовими активами та внесені до дня набрання чинності цією постановою до Державного реєстру фінансових установ або реєстру осіб, які не є фінансовими установами, але мають право надавати окремі фінансові послуги, застосовуються через шість місяців з дня набрання чинності цією постановою. Орган ліцензування приймає від зазначених суб'єктів господарювання документи, визначені абзацами третім - п'ятим пункту 18 та абзацом третім підпункту 6 пункту 19 Ліцензійних умов, та приймає рішення, передбачені статтями 12 і 13 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності", з дня набрання чинності цією постановою."
Отже ми подаємо лише:
1) заявку (додаток 1)
2) опис документів в 2х примірниках (дод 3)
3) анкету керівника і окремо анкету гол бух
4) копію паспорт керівника
5) примірні договори про надання фін послуг
Це все?
Підкажіть будь ласка чи є якісь "підводні" камені? МОжливо вже хтось подавався і отримав.
Наскільки знаю, опис раніше прошивався і пронумеровувася наскрізно з усіма докуемнтами, зараз це не потрібно робити. * одразу проговорю, ФК тільки купили, тому з Нацкомфінпослуг ще не працював.
Заздалегідь дякую.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100