RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Тривалість відпустки у вчителя який відпрацював 6 місяців

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

19/05/17 11:34  veranika2017 > asdqwerty    12/05/17 23:32Дерево
П.2. ПОРЯДКУ
надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів керівним працівникам навчальних закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам Право керівних, педагогічних, науково-педагогічних (крім тих, що працюють у навчальних закладах та навчальних (педагогічних) частинах (підрозділах) інших установах і закладах) та наукових працівників на щорічну основну відпустку повної тривалості у перший рік роботи настає після закінчення шести місяців безперервної роботи в установі.
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

12/05/17 23:32  asdqwerty > lyk    12/05/17 20:09Дерево
Дякую за відповідь. Я так розумію це не дуже законно. На які статті Закону про відпустки посилатись? Або, можливо, є інші документи?

12/05/17 20:09  lyk > asdqwerty    12/05/17 18:16Дерево
зумовлена така тривалість відпустки примхою особи, яка надає відпустку...

12/05/17 18:16  asdqwerty   Дерево
Доброго дня, так ситуація.
Я працюю з 13 вересня в школі, і мені дали лише 44 (із 56) днів відпустки. Інший приклад в цій же школі: Людина працює с 3го січня - відпустка 28 днів. Чим зумовлена така тривалість відпустки? Адже в різних джерелах бачив, що якщо людина відпрацювала 6 місяців - вона має право на відпустку 56 днів.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100