RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Накладення арешту на майно, яке не перебуває у заставі


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
17/05/17 15:50  decisionmakerОтправить письмо > cv020986tas    17/05/17 15:36Дерево
Ні у вашій ситуації не можна.
Кредитор звертався в суд з позовом не на звернення стягнення на предмет іпотеки в рахунок погашення основного зобовязання.
А про стягнення заборгованості з Боржника.
Кредитор розуміє, що іпотека і так обтяженна, плюс її стягнення може затягнутись по різним фактором в тому числі і томущо два кредита.
Тому вирішив спочатку стягувати заборгованість безпосередньо з майна Боржника.
Законодавство так дозволяє.

Раджу розмовляти з Кредитором про шляхи реструктуризації або погашення кредиту за рахунок предмету іпотеки, звичайно якщо майновий поручитель не буде сильно проти )

17/05/17 15:36  cv020986tasОтправить письмо   Дерево
Доброго дня. Допоможіть будь-ласка розібратися в наступній ситуації.
Існує 2 кредита, які забезпечені однією іпотекою. Через невиконання договірних зобов'язань судом прийнято рішення про стягнення заборгованості за кредитом. Виконачою службою накладено арешт на майно позичальника. Позичальник та іпотекодавець різні особи. Питання моє в тому, чи можна зняти арешт в судовому порядку з не заставного майна з підстав що вартість іпотечного майна згідно оцінки в 4 рази перевищує суму боргу за договором.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100