RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Як довести передання грошей?

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

18/05/17 19:44  PretoR888 > aaaantoon    17/05/17 23:30Дерево
Є розписка, що згідно з ЦК підтверджує факт зобов'язання перед дружиною. Не має значення, хто фізично передавав гроші - він має їх повернути саме дружині.

18/05/17 15:57  КремБруле > aaaantoon    18/05/17 15:11Дерево
Ну і в цілому. Сторону по договору (кредитором) є дружина а не Ви. Ви плутаєте поняття спільної власності (якщо вона тут навіть є) і поняття сторони в зобовязанні. Зобовязання виконується на користь кредитора. Зобовязанням тут є "повернути гроші" а не самі "гроші" як такі. Філосовську частину того як взагалі одні гроші можна відрізнити від інших залишемо за рамками..

18/05/17 15:51  КремБруле > aaaantoon    18/05/17 15:11Дерево
що значить як два ФОП?

18/05/17 15:11  aaaantoon > Евгений Осычнюк    18/05/17 08:03Дерево
А чи має значення, що ці грошові кошти мої та моєї дружини порівну, отримані нами під час здійснення господарської діяльності як 2 ФОП ?

18/05/17 08:03  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > aaaantoon    17/05/17 23:30Дерево
Якщо відмовляється повертати особисто Вам, то правомірна.

17/05/17 23:30  aaaantoon   Дерево
Грошові кошти належать мені та моїй дружині (зароблені шляхом зайняття підприємницькою діяльністю - я та моя дружина підприємці). Ми з дружиною прийняли рішення у 2016 р. надати грошові кошти у борг нашому знайомому. Грошові кошти фактично з рук в руки я особисто передавав у 2016 р. нашому знайомому, однак, у розписці про отримання грошей написано, що грошові кошти наш знайомий отримав від моєї дружини, а не від мене ! Зараз наш знайомий на цій підставі відмовляється повертати борг. На Вашу думку чи правомірна відмова на цій підставі ?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100