RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Експертиза в адміністративному процесі


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
18/05/17 12:13  veranika2017 > Darina1234567    18/05/17 10:33Дерево
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
В письменное производство как правило переходят, когда судье уже все ясно, стороны не возражают, но если будет обоснованное ходатайство, судье ничего не останется как выйти из письменного производства и рассмотреть его.

Исходя из нижеприведенных статей апел.суд имеет право исследователь доказательства (коим экспертиза и является), если сумеете обосновать, почему экспертиза не была проведена судом первой инстанции.
ст. 195 КАСУ 2. Суд апеляційної інстанції може дослідити докази, які не досліджувалися у суді першої інстанції, з власної ініціативи або за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, якщо визнає обґрунтованим ненадання їх до суду першої інстанції або необґрунтованим відхилення їх судом першої інстанції. Суд апеляційної інстанції може дослідити також докази, які досліджувалися судом першої інстанції з порушенням вимог цього Кодексу.

Стаття 69. Поняття доказів

1. Доказами в адміністративному судочинстві є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення осіб, які беруть участь у справі, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються судом на підставі пояснень сторін, третіх осіб та їхніх представників, показань свідків, письмових і речових доказів, висновків експертів.

2. Докази суду надають особи, які беруть участь у справі. Суд може запропонувати надати додаткові докази або витребувати додаткові докази за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, або з власної ініціативи.

18/05/17 10:33  Darina1234567   Дерево
Доброго дня! Дуже потрібна порада з наступного питання. Справа у окружному адмін.суді про скасування податкових повідомлень-рішень. Суд перейшов в письмове провадження. І зараз у нас постало питання про замовлення експертизи бухгалтерських документів (тобто, правильність складення первинних документів, нарахування податку...).
Чи можна подавати до суду як доказ висновок експерта після того, як суд перейшов у письмове провадження??

І якщо зараз не подавати, то чи можна заявляти клопотання про призначення такої експертизи в апеляції, і, відповідно, провести її в апеляцій?

Дуже вдячна за відповіді. Допоможіть, будь-ласка, розібратися.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100