RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

ГПК - касаційне оскарження ухвали про повернення апеляційної скарги


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
18/05/17 14:51  Avilum2   Дерево
На ухвалу місцевого господарського суду про припинення провадження було подано апеляційну скаргу особою,яка не брала участі у справі, через півроку після її прийняття. Апеляційний суд у складі колегії трьох суддів відмовив у прийнятті апеляційної скарги, мотивуючи тим, що у задоволенні клопотання про поновлення стуроку було відмовлено суддею, який розглядав це клопотання.
Прийшло дві ухвали - одна, підписана суддею одноособово - про відмову у поновленні строку; друга колегіальна - про повернення позовної заяви.
Прошу учасників форуму поділитися думками щодо такого:
1) До ВГСУ оскаржуються дві ухвали одночасно чи достатньо оскаржити ухвалу про повернення позовної заяви? Сумніви виникли тому, що відповідно до п. 24 ст. 106 ГПК України ухвала про відмову поновити пропущений процесуальний строк підлягає окремому оскарженню. Судовий збір оплачується при оскарженні двох ухвал?
2)Як формулювати прохальну частину скарги - скасувати ухвалу про відмову у поновленні пропущеного процесуального строку та скасувати ухвалу про повернення позовної заяви та направити питання про прийняття апеляційної скарги на новий розгляд?
3)Чи потрібно до касаційної скарги прикладати повернену апеляційну скаргу?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100