RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Звільнення під час лікарняного


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
31/05/17 11:09  krynytsiaОтправить письмо > natali_jurist    23/05/17 11:24Дерево
Якщо виходити з листа veranika2017, думаю Вам повинні були виплатити компенсацію за невикористану відпустку, що припала на період непрацездатності.

31/05/17 10:54  krynytsiaОтправить письмо > natali_jurist    23/05/17 11:24Дерево
Так як Ви відкрили лікарняний під час відпустки, термін відпустки повинні були продлити. А коли щорічна відпустка надана в кінці строкового договору- останнім днем роботи за цим договором є останній день відпустки.

23/05/17 11:35  veranika2017 > natali_jurist    23/05/17 11:24Дерево
Номер: 30/13/133-12
Дата прийняття: Втр, 01/31/2012
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ЛИСТ
від 31.01.2012 р. N 30/13/133-12
Щодо закінчення строкового трудового договору

У Департаменті заробітної плати та умов праці розглянуто <...> звернення та повідомляється.

Відповідно до частини другої статті 3 Закону України "Про відпустки" у разі звільнення працівника у зв'язку із закінченням строку трудового договору невикористана відпустка може за його бажанням надаватися й тоді, коли час відпустки повністю або частково перевищує строк трудового договору. У цьому випадку чинність трудового договору продовжується до закінчення відпустки.

Отже, цією нормою передбачена можливість надання за бажанням працівника невикористаної відпустки при його звільненні у зв'язку із закінченням строку трудового договору, а не обов'язок роботодавця, як у частині першій вищезазначеної статті.

Пунктом 1 частини другої статі 11 Закону України "Про відпустки" передбачено, що в разі тимчасової непрацездатності працівника, засвідченої у встановленому порядку, щорічна відпустка повинна бути продовжена або перенесена на інший період.

Проте настання обставин, зазначених у пунктах 1 - 4 частини другої статті 11 Закону України "Про відпустки", не означає, що працівник може на свій розсуд вирішувати питання про перенесення відпустки на період, безпосередньо наступний за днем припинення дії цих обставин. Навіть при продовженні відпустки у зв'язку з перебуванням на лікарняному невикористана частина щорічної відпустки по закінченні зазначених обставин не використовується працівником самостійно, вона має бути надана. Ця частина відпустки надається шляхом видання роботодавцем наказу на підставі листка тимчасової непрацездатності працівника та його заяви (у листі не зазначається чи <...> писали заяву на продовження відпустки).

Слід зазначити, що звільнити працівника у зв'язку із закінченням строку трудового договору можна як у період тимчасової непрацездатності, так і в період перебування його у відпустці, оскільки частиною третьою статті 40 КЗпП України встановлено заборону щодо звільнення працівників у період тимчасової непрацездатності та перебування у відпустці лише з ініціативи роботодавця, тобто з підстав, передбачених у статтях 40, 41 КЗпП України.

Припинення трудового договору по закінченні строку не потребує заяви чи якогось волевиявлення працівника. Свою волю на укладення строкового трудового договору він вже виразив, коли писав заяву про прийняття на роботу за строковим трудовим договором. Одночасно він виразив і волю на припинення такого трудового договору по закінченні строку, на який він був укладений.

Якщо в останній день строку дії трудового договору працівник не був звільнений, трудові відносини вважаються продовженими на невизначений строк, якщо жодна із сторін не вимагає припинення трудових відносин (стаття 391 КЗпП України).

Отже, враховуючи вищезазначене та те, що у наведеному випадку <...> була виплачена допомога за період тимчасової непрацездатності та середня заробітна плата за період щорічної відпустки, то, на нашу думку, не вбачається порушення щодо звільнення <...> датою закінчення строку дії контракту.

Директор Департаменту О. Товстенко

23/05/17 11:30  stladyОтправить письмо > natali_jurist    23/05/17 11:24Дерево
Вважаю, що лікарняний Вам сплатять, бо страховий випадок стався у період роботи. До речі, тільки у тому випадку, коли хворієте саме Ви. Усе інше зроблено вірно. Термін роботи скінчився.

23/05/17 11:24  natali_jurist   Дерево
Доброго дня! Мене звільнено з роботи 17 травня за п2ст36 КЗпП у звязку із закінченням строкового договору.У цей період я знаходилась у щорічній відпусці по 19 травня включно та з 17 у мене відкритий лікарняний

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100