RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Потребительские товары

Товары и Услуги

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Визнання нечинним та скасування рішення митниці

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

24/05/17 11:51  Darth VaderОтправить письмо > klim-ko    24/05/17 11:30Дерево
klim-ko, Marlboro! - дякую Вам за допомогу! Хорошого Вам дня!

24/05/17 11:30  klim-ko > Darth Vader    24/05/17 10:30Дерево
1. Чому визнати рішення протиправним? КАС говорить про можливість визнати нечиниим;
--------------------
Marlboro! вже відповів і я погоджуюсь з ним.

2. Як коректніше вказувати: "скасувати рішення митниці ДФС ___ області № __ від ____"
чи : "скасувати рішення про визначення коду товару відділу митного оформлення № ___ митного поста «________» ______ митниці ДФС, № __________ від __.04.2017 року".
--------------------
Треба вказувати так, як зазначено у самому рішенні/картці відмови. Якщо там присутнє, що рішення виносилось митним постом митниці, то вказуйте все повністю

І ще одне: в заяві виходить 2 вимоги немайнового характеру. Отже і збір платити за 2 вимоги?
--------------------
Так, необхідно платити виходячи з кількості вимог немайнового характеру

24/05/17 11:15  Marlboro! > Darth Vader    24/05/17 11:06Дерево
Це не таке дискусійне питання, просіть "протиправним + скасувати" і все буде ок.

24/05/17 11:06  Darth VaderОтправить письмо > Marlboro!    24/05/17 10:46Дерево
Цікавий нюанс.
Ось тут ВАСУ підтримує Вашу позицію: [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

Але я бачив рішення, де просили визнати нечинним та скасувати.
Як я розумію, судова практику тут якась нестійка.

24/05/17 10:46  Marlboro! > Darth Vader    24/05/17 10:30Дерево
Нечинним - означає втрату сили з моменту набрання сили рішенням, така вимога застосовується до оскарження НПА.

24/05/17 10:32  Darth VaderОтправить письмо > Darth Vader    24/05/17 10:30Дерево
І ще одне: в заяві виходить 2 вимоги немайнового характеру. Отже і збір платити за 2 вимоги?

24/05/17 10:30  Darth VaderОтправить письмо > klim-ko    24/05/17 09:58Дерево
Дякую за відповідь, до такого варіанту я і схилявся)
Можна ще задати декілька питань?

1. Чому визнати рішення протиправним? КАС говорить про можливість визнати нечиниим;
2. Як коректніше вказувати: "скасувати рішення митниці ДФС ___ області № __ від ____"
чи : "скасувати рішення про визначення коду товару відділу митного оформлення № ___ митного поста «________» ______ митниці ДФС, № __________ від __.04.2017 року".

24/05/17 09:58  klim-ko > Darth Vader    23/05/17 16:51Дерево
Ми неодноразово скасовували і вказували у позові:
1. Визнати протиправним та скасувати рішення про визначення коду товару від 00.00.000р. № 000 ________ митниці ДФС.
2. Визнати протиправною та скасувати картку відмови...
3. Стягнути судовий збір...

- Зобов'язувати оформити по певному коду немає сенсу, Ви товар вже оформили по коду митниці. Просто після скасування рішення митниці, подасте заяву про повернення надміру сплачених митних платежів і заяву про оформлення аркушу коригування до МД.
- Вимогу про стягнення надміру сплачених платежів суд не задоволить, так як вона передчасна. Спочатку скасуйте рішення, а потім вже стягуйте (практики з цього приводу досить багато)

24/05/17 09:48  Darth VaderОтправить письмо > Darth Vader    23/05/17 16:51Дерево
Ап.

23/05/17 16:51  Darth VaderОтправить письмо   Дерево
Доброго дня!
Прошу більш досвідчених колег підказати пораду з приводу формулювання позовних вимог в позові до митниці.

Суть спору: задекларували товар по одному коду, митниця самовільно змінила його на інший.
Відповідно у митному оформленні товару було спочатку відмовлено. Після цього подали нову ВМД та розмитнили товар вже по тому коду, що хотіла митниця.

Тепер необхідно скасувати рішення митниці про визначення коду товару. Але ніяк не сформулюю позовні вимоги.
У суд практиці люди просять:
1. Визнати рішення про зміну коду нечинним та скасувати;
2. Визнати нечинною та скасувати картку відмови в прийнятті митної декларації;
3. Зобов'язати митницю оформити товар по певному коду;

У мене ж ситуацію, коли товар вже оформили по іншій ВМД. І тут виникає питання - чи треба просити в позові п. 2 та 3? Я думаю, що ні.
Крім того, ще думаю над тим, чи варто просити стягнути із митниці надмірно сплачені платежі.є
Я хочу сформулювати вимоги так:
1. Відкрити провадження;
2. Визнати нечинним та скасувати рішення про зміну коду товару;
3. Стягнути на користь позивача надмірно сплачені митні платежі;
4. Суд. витрати покласти на відповідача.

Прошу підказати з приводу формулювання вимог, чи в тому напрямі я рухаюсь.

P.S. Адмін. процесом не займався, КАС для мене нова штука)

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100