RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Уголовное право и процесс

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Перешкоджання виконанню ухвали слідчого судді


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
29/05/17 16:25  wonderfully > gamarjoba    28/05/17 23:25Дерево
Склад злочину відсутній. Щоб дати дієву пораду, потрібно знати всі обставини Вашої ситуації (не тільки кримінального провадження).

29/05/17 14:32  osadchiy > gamarjoba    28/05/17 23:25Дерево
Ніякого складу злочину в діях слідчого не має. Все зроблено по закону. А от люди, які їзять на підроблених (перебитих) автомобілях або за підробленими документами треба садити. На жаль зараз дуже багато таких "автолюбителей" зявилось.
По факту: співробітники так можуть робити хоч сто раз. І кожен раз реєструвати новий ЄРДР. А от питання у мене є ще одне. Як суд може постановити повернути автомобіль, який не має документів? Це дико, як на мене.
Я уявляю, як люди такі забирають автомобіль (за хабар суду), із довольним обличчям, і тут знову таке)

28/05/17 23:25  gamarjoba   Дерево
В рамках досудового розслідування за фактом підробки свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу (ст. 358 ККУ) було вилучено автомобіль. Ухвалою слідчого судді скаргу володільця майна було задоволено та зобов'язано слідчого повернути автомобіль володільцю.
Досудове розслідування здійснюється групою слідчих "Івановим" та "Петровим". На виконання ухвали слідчого судді слідчий "Петров" повертає під розписку автомобіль володільцю. Даний автомобіль завантажується на евакуатор і як тільки евакуатор виїзджає за межі райвідділу поліції через 50-100 метрів його зупиняє інспектор з дорожнього нагляду і вимагає свідоцтво на автомобіль, що погружений на евакуатор. Ухвалу слідчого судді він до уваги не бере.
Після ненадання свідоцтва на автомобіль інспектор викликає СОГ. В складі СОГ на місце події через 15 хв. після того як автомобіль залишив межі відділу поліції прибуває слідчий "Іванов", який достаменно обізнаний з ухвалою слідчого судді про повернення автомобіля володільцю (вона йому демонструвалася та надавалася копія, а також копія направлена судом до матеріалів к.п.) і не зважаючи на це проводить слідчу дію - огляд місця події за фактом зупинки евакуатора інспектором і ненадання свідоцтва про реєстрацію т.з. на повернутий автомобіль (свідоцтво вилучене і долучене як. речовий доказ до матеріалів цього ж к.п.).
За результатами ОМП повернутий 20 хв. назад автомобіль знову ж вилучається (складається ще в добавок протокол тимчасового вилучення майна) і транспортується знову до райвідділу.
Тепер увага питання.
Чи міститься в діях слідчого "Іванова" склад злочину передбачений ст. 382 КК України, тобто " Умисне невиконання вироку, рішення, ухвали, постанови суду, що набрали законної сили, або перешкоджання їх виконанню вчинені службовою особою, яка займає відповідальне чи особливо відповідальне становище". НУ точніше "умисне перешкоджання виконанню ухвали суду вчинені службовою особою, яка займає відповідальне становище". (як бачимо про ухвалу слідчого судді в статті не йдеться).

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100