RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бухгалтерские посиделки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Тестове блокування податкових накладних виробника

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

8/06/17 14:47  Nik_a > Светка    8/06/17 14:06Дерево
Все это пока только в проекте. Полноценно заработать должно с 01.07.17

[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

8/06/17 14:34  MilFinОтправить письмо > Светка    8/06/17 14:06Дерево

8/06/17 14:06  СветкаОтправить письмо > Nik_a    31/05/17 16:44Дерево
Уважаемые коллеги, подскажите, что это за "Додаток № 1"?

6/06/17 10:57  bauntiОтправить письмо > baunti    6/06/17 10:11Дерево
Все-пішли квитанції.

6/06/17 10:11  bauntiОтправить письмо > Nik_a    31/05/17 16:44Дерево
Добрий день,колеги.Відправила на реєстрацію податкові накладні 2 червня 17р.Досі ці под.накладні в статусі "відправлено в ДСФ".Ніяких квитанцій про прийняття чи не прийняття немає.Телефон гарячої лінії ДФС не відповідає.Можливо хтось ще стикнувся з такою проблемою.Як вважаєте,що слід робити:чекати на квитанцію чи відправити знову. Дякую.

31/05/17 16:44  Nik_a > nochka    31/05/17 16:15Дерево
Наказ ще не підписано, після 01 червня ДФС має подати свої пропозиції по результатах тестування. Можливо змінять Критерії по зупиненню реєстрації податк.накл. Зараз дуже багато подат.накладних будуть попадати під Критерії для зупинення реєстрації. Я не розумію, як комісії у ДФС будуть з цим справлятися.
Зараз можете звичайно відіслати Дод.1 до ДФС. Але цей Дод.1 ще не затверджений. Зараз жодного результату від його подання не буде. Після підписання наказу я би Вам радила ще раз подати Додаток1 до Вашої ДФС, навіть якщо в ньому нічого не змінять.
Зверніть увагу, що Додаток 1 подається ч/з ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ. Це прямо передбачено Критеріями:

"4...надати через електронний кабінет інформацію за формою згідно з Додатком 1 до Критеріїв..."

31/05/17 16:15  nochkaОтправить письмо > Nik_a    31/05/17 13:42Дерево
Так от як раз і хотілося вирішити всі проблеми, доки тестовий режим. Бо потім у них знов все позависа і вчасно не встигну зареєструвати ПН. Дякую за відповідь.

31/05/17 16:12  nochkaОтправить письмо > MilFin    31/05/17 14:11Дерево
Дякую, буду чекати на офіційну інформацію..віднесу листа..і з острахом поглядаю на 1 липня.

31/05/17 14:11  MilFinОтправить письмо > nochka    31/05/17 13:15Дерево
Лист в податкову я писав), через особистий кабінет в електронному вигляді(підписаний ЕЦП), і в обласну податкову і в Київ в ДФС(в Києві спочатку відмова прийшла в прийнятті, але після повторного відправлення прийшов вхідний номер. Відповідь надійшла в письмову вигляді і з обласної і з Києва, відповідь і там і там "обо всем и ни о чем".Пишуть, що працює система ризиків в тестовому режимі, посилаються на статті ПКУ, але по суті на питання не відповіли. А ситуація була в тому, що ми надаємо автопослуги(перевезення вантажів по Україні, купуємо ПММ та запчастини, в більшості імпортний товар і виробляємо автопослугу з кодом 49.41), відповідно в податковій виданій код у нас 49.41(зрідка 52.29, якщо організація перевезень), а в квитанції №1 надходить відповідь, що у нас не має закупівель по УКТ ЗЕД по коду 49.41!, хоч 49.41 це ДКПП, а не УКТ ЗЕД. В телефоному режимі в онлайн консультації в ДФС, мені пояснили, що якби "ризики" працювали не в тестовому режимі, то мою податкову накладну не зареєстрували б. Тому з цікавістю чекаю 01 липня)))

31/05/17 13:42  Nik_a > nochka    31/05/17 13:15Дерево
До 01 липня треба почекати з поданням Додатку 1. Відповідний наказ Мінфіну поки що існує в проекті. Причому це вже друга редакція, можливо підписано його буде в інший редакції.
Інформація в квитанції № 1 є наслідком тестової роботи системи по призупиненню реєстрації податк.накладних.
Раджу Вам поки вивчати інформацію в квитанціях, щоб розуміти, як діяти з 01 липня.

31/05/17 13:15  nochkaОтправить письмо   Дерево
Пані та панове! У кого які думки щодо дій виробника, якому надходять квитанції № 1 з виявленою помилкою невідповідності обсягів придбання обсягам продажу по кодам УКТ ЗЕД?
Версія інспектора по ПДВ у ДФС - писати листа на ГУ ДФС області, ще нібито необхідно у через електронний кабінет платника заповнювати Додаток 1 (правда до якого НПА не зрозуміла)
Буду вдячна за підсказку

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100