RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Роботодавець відмовляється отримувати лікарняний лист

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

5/06/17 13:18  Marlboro! > Евгений Осычнюк    4/06/17 12:59Дерево
Дякую, значить все-таки доведеться знімати кіно :(

4/06/17 12:59  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Marlboro!    4/06/17 09:18Дерево
Ніякої згоди не потрібно, бо в цій ситуації директор має статус не приватної, а службової особи в публічному місці. Нещодавно у мене була аналогічна дискусія у відділенні "Приватбанку", де керівник відмовлявся розписатись в отриманні заяви клієнта. Після зйомок "кінозірка" відразу все підписала.

4/06/17 09:23  Marlboro! > Marlboro!    4/06/17 09:22Дерево
Хоча з цього пункту порядку не зрозуміло чи достатньо буде тільки акту перевірки для здійснення виплат фондом.

4/06/17 09:22  Marlboro! > ОК АКА Олюня    3/06/17 18:19Дерево
А які повноваження фонду в цій частині? Я в законі знайшов тільки те, що фонд цей лікарняний може оплатити якщо неможливо встановити місцезнаходження роботодавця ([Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] - стаття 30). Але по порядку (пункт 3.4 [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] ) потрібна несплата ним ЄСВ пів року, а він платити буде :(

4/06/17 09:18  Marlboro! > Евгений Осычнюк    3/06/17 17:12Дерево
Наскільки я розумію, на відео такого роду поширюються статті 186 і 188 ЦПК, т.е. їх показ в суді можливий буде, в т.ч., тільки за згоди директора - якої звісно не буде.
Лист я звісно відправлю, інших варіантів багато не бачу, але не впевнений щодо граней того, наскільки це гратиме на мою користь. Якщо роботодавець не отримав лист (навіть шляхом ухиляння), то він все ще не вважається освідченим зі змістом листа і зокрема листком працездатності. Тобто я думаю, що неотримання листа можна буде визнати окремим порушенням, але обовязок виплачувати лікарняний ще не виникає.

3/06/17 18:19  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Marlboro!    3/06/17 14:56Дерево
а в ФСС пожаловаться?

3/06/17 17:12  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Marlboro!    3/06/17 14:56Дерево
Є два способи. Перший - організувати "шоу" з відеозаписом та свідками. Це складно, але може бути ефективним психологічно. Другий - надіслати цінним листом з описом, тоді факт відмови отримати лист буде грати проти роботодавця.

3/06/17 14:56  Marlboro!   Дерево
Колеги, потрібні свіжі ідеї.
Особа на лікарняному, лист вже отримала, але директор підприємства ухиляється від його отримання. Є думка відправити поштою чи кур'єром, але скоріш за все директор також і кур'єра/листоношу пошле. Особисто піймати директора теж важко (щоб при свідках віддати).
Ціль - доказати виникнення у директора обов'язку виплатити лікарняні. В держпраці особа зверталась, але в інспекторів зараз немає свідоцтв, тому вони на перевірки не ходять.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100