RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Авто

Автофорум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Не має рішення суду

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

8/06/17 12:27  Defender > gurov vladimiraes    5/06/17 14:11Дерево
у меня был такой случай в Дарницком суде..судья Куренков или как-то так оголосив вступну и резулятивну частыну ришенняи дальше я пол года бегал за ним чтоб он выписал все решение...его клава-помощница дала свой телефон и серьезным тоном каждый раз говорила что ришення буде готово в в понедилок о 14 год 15 хв. можете забраты, потом в четверг о 16 год. 45 хв..и тд.. и так пол года..что они там хотели сказать трудно, так как оба с судьей произвели впечатление людей невменяемых..может денег хотели, хз, открыто не сказали..
и только через пол года, закидав голову суду жалобами, получил полный текст решения .. при этом кто его выписал даже не скажу, может и судья, а может кто и за него накропал :) сильно он ленивый оказался
так что я б на вашем месте не сильно переживал..
в судах бардак, судьи уходят, в страховых компаниях текучка, оно тому юристу просто не нужно или лень.. а бывает и прямым текстом предлагают те юристы СК, мне платите ...гнр. в месяц и не будет никакого дела с исполнительной

5/06/17 19:06  Marlboro!Отправить письмо > gurov vladimiraes    5/06/17 14:11Дерево
Ви не отримали рішення тільки по позову страхової, чи рішення по штрафу теж не отримали?
Якщо ви точно знаєте стягнуту на користь страхової суму, то ви можете її оплатити і без рішення суду дізнавшись в страховій банківські реквізити.

Що стосується рішення по штрафу, то стаття 303 КУпАП говорить таке:
"Стаття 303. Давність виконання постанов про накладення адміністративних стягнень
Не підлягає виконанню постанова про накладення адміністративного стягнення, якщо її не було звернуто до виконання протягом трьох місяців з дня винесення."

5/06/17 14:27  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > gurov vladimiraes    5/06/17 14:11Дерево
1. перечень форумов слева на мониторе, в т.ч. Автофорум
2. пожалуйста, используйте пробел при написании своего ника

5/06/17 14:11  gurov vladimiraes   Дерево
Доброго Дня. мій брат перебуваючи в нетверезому стані скоїв дтп без тяжких наслідків для здоров'я та майна іншого автомобіліста, був суд було сплачено штраф за керування в нетверезому стані , була сплачена моральна компенсація потерпілому водію ,27.05.2015 р був суд і суд присудив ( про стягнення страхового відшкодування страховій компанії в порядку регресу в сумі 6591 грн ) але до сих пір не було отримано рішення суду , десь після трьох місяців після суду Я ходив у виконавчу службу взнавати за рішення вони сказали що нічого не мають і щоб ми чекали доки нам його вручать. ЩО робити? адже напевно за несплату можливі якісь штрафні стягнення, а і ще в ухвалі та повістці допущена орфографічна помилка написання по батькові в паспорті та інших документах без апострофа а в ухвалі та в повістках з апострофом. Дякую за консультацію .

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100