RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Довіреність від фізичної особи чи від фізичної особи-підприємця ?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
7/06/17 19:35  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > ydcrbh1957    7/06/17 10:12Дерево
Ст. 19.2 ПКУ: "Представниками платника податків визнаються особи, які можуть здійснювати представництво його законних інтересів та ведення справ, пов'язаних із сплатою податків, на підставі закону або довіреності". Платник податків - це юридична або фізична особа. Тому юрист в ДФС представляє фізичну особу, як рлатника податків, незалежно від її спеціального статуса.

7/06/17 16:20  Marlboro! > ydcrbh1957    7/06/17 16:14Дерево
Посадова особа Сидоренко - це представник іншої (юридичної) особи, самостійним учасником відносин/договорів представник не являється. Неспівставний приклад.

7/06/17 16:14  ydcrbh1957Отправить письмо > Marlboro!    7/06/17 12:28Дерево
для порівняння: посадова особа vs фізична особа.
це також одна і та ж особа, але правовий статус їх різний, який регламентується разними кодексами і законами, різна відповідальність.

Посадова особа Сидоренко, коли складає та підписує ділові папери, обовязково при цьому зазначаючи назву своєї посади, і також фізична особа Сидоренко, складаючи будь які документи, ніколи при цьому не зазначаючи назву своєї посади.

7/06/17 12:28  Marlboro! > ydcrbh1957    7/06/17 12:14Дерево
Я написав, що це одна і та ж особа, а не що одні й ті ж правовідносини. Правовідносини і особа - це різні речі.
При цьому ФОП це НЕ інша порівняно до ФО особа.

7/06/17 12:14  ydcrbh1957Отправить письмо > Marlboro!    7/06/17 10:56Дерево
так, нотаріальна.

ні, правовідносини різні: орган має відносини тільки з ФОП, з ФО - жодних стосунків, що встановлено законом "Про основні засади...".

7/06/17 10:56  Marlboro! > ydcrbh1957    7/06/17 10:12Дерево
Якщо в принципі форма довіреності відповідає законодавству, то орган не правий. Фізична особа і "ФОП" - це один і той самий учасник правовідносин, це не різні особи.

7/06/17 10:54  Marlboro! > ydcrbh1957    7/06/17 10:12Дерево
Довіреність нотаріальна?

7/06/17 10:12  ydcrbh1957Отправить письмо   Дерево
Контролюючий державний територіальний орган здійснив позапланову перевірку ФОПа, за результатами якої був складений відповідний акт і ФОП був притягнений до адмін. відповідальності.

Для оскарження рішення контролюючого органу ФОП найняв юриста (не адвоката), який звернувся до вказаного органу з листом про ознайомлення зі всіма матеріалами перевірки на підставі довіреності. Але йому було відмовлено у наданні матеріалів на підставі того, що довіреність була видана не від ФОП, а від фізичної особи.

Свою позицію контролюючий орган мотивував наступним:

- Законом "Про основні засади державгного нагляду у сферігосподарської діяльності", яким встановлено, що контроль проводиться відносно саме субєктів господарювання;

- ст.ст.55, 58 і 128 Господарського кодексу України у яких зазначено, що субєктами господарювання є ЮО та ФОП за умови їх відповідної державної реєстрації.

Тобто, контролюючий орган зробив висновок, що фізична особа і ФОП мають різний правовий статус, не дивлячись на те, що у цьому конкретному випадку вони співпадають у одній особі.

Питання: Як ви вважаєте, зазначена позиція контролюючого органа вірна ?

Дякую

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100