RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Реконструкція будівлі і не порозуміння з сусідом

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

7/06/17 13:11  КИКАОтправить письмо > MikolaUltimus    7/06/17 12:29Дерево

7/06/17 12:29  MikolaUltimusОтправить письмо   Дерево
Доброго дня! Суть: Проживаю в смт., в приватному будинку. На моїй дільниці десь в середині, стояв одноповерховий дерев'яно-глиняний "сарай" із горищем. Як там раніше це все планувалося чи домовлялося між моїми пращурами та сусідами я вже не знаю. Все передалося по спадщині. Пращурів вже нема та старих сусідів теж. Будівля стояла біля самого забору сусіда (30-50см.) При цьому він знаходиться за будинками моїм та сусідським, від сусідського по діагоналі не менше ніж 6-8м. Поруч через огорожу (2м.) тільки підземний погріб сусіда. Отож, було прийнято рішення зробити реконструкцію "сарая", тобто розібрати старий, викопати траншею під фундамент, та спорудити по периметру старого новий, тільки вже з надійним бетонним цоколем та стінами з піноблоків, і з більш розвинутим другим поверхом. А також в ньому ж одна частина буде гаражем. Сама ділянка в ширину досить тісна і двигати, на жаль, просто нема куди. Стару будівлю знесли, вивезли та розчистили ділянку. Почали копати під фундамент і сусід почав плакатись, що дуже близько біля огорожі, і що піде писати скарги в сільську раду! Від огорожі планується відступити 80-100см. для "отмостки" (тобто, більше ніж було), але котлован копається під забором, щоб під "отмосткою" організувати дренаж та водовідвід. Зв'язуватися з оформленням та переоформленням не хочу, бо вважаю, що маю право на таку реконструкцію. Але вагаюся, чим мені це загрожує? Дайте, будь ласка, відповідь чи пораду! Дякую!

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100