RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Міліціонер, який перебуває у відпустці по догляду за дитиною, не може бути звільнений


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
8/06/17 09:23  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > decisionmaker    8/06/17 09:11Дерево
первая инстанция решила именно так

8/06/17 09:11  decisionmakerОтправить письмо > СергійП    7/06/17 19:49Дерево
Дивно було якщо б він перебуваючи у відпустці по догляду за дитиною підлягав звільненню. )

7/06/17 19:49  СергійПОтправить письмо   Дерево
МІЛІЦІОНЕР, ЯКИЙ ПЕРЕБУВАВ У ВІДПУСТЦІ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ДИТИНОЮ ДО ТРИРІЧНОГО ВІКУ, НЕ ПІДЛЯГАЄ ЗВІЛЬНЕННЮ У ВИПАДКУ РЕОРГАНІЗАЦІЇ МВС.
Питання вивільнення працівників, які мають певні пільги, зокрема вагітних жінок, жінок, які мають дітей віком до трьох років, одиноких матерів при наявності дитини віком до чотирнадцяти років або дитини-інваліда спеціальним законом не врегульовано, тому згідно із частиною 7 статті 9 КАС України у разі відсутності закону, що регулює відповідні правовідносини, суд застосовує закон, що регулює подібні правовідносини (аналогія закону), а за відсутності такого закону суд виходить із конституційних принципів і загальних засад права (аналогія права).
Частиною 1 ст.18 Закону України «Про відпустки» передбачено, що після закінчення відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами за бажанням жінки їй надається відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
За змістом ч.3 ст.18 Закону України «Про відпустки» право на отримання такої відпустки надано, зокрема, й батьку дитини.
Згідно із ч.3 ст.184 Кодексу законів про працю України звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років (до шести років - частина шоста статті 179), одиноких матерів при наявності дитини віком до чотирнадцяти років або дитини-інваліда з ініціативи власника або уповноваженого ним органу не допускається, крім випадків повної ліквідації підприємства, установи, організації, коли допускається звільнення з обов'язковим працевлаштуванням.
Отже, зазначена норма чітко встановлює гарантію обмеження звільнення для жінок (в деяких випадках - батьків), які мають дітей віком до трьох років, та передбачає можливість такого звільнення лише у випадку повної ліквідації підприємства й за умови обов'язкового працевлаштування.
Проте, зробивши висновок про обґрунтованість та правомірність звільнення позивача, суди попередніх інстанцій не встановили та не дослідили питання ліквідації установи, в якій він працював, а також чи було запропоновано ОСОБА_5, як особі, що перебуває у відпустці по догляду за дитиною для досягнення нею трирічного віку, іншу посаду для працевлаштування; крім того не надали оцінки наявним в матеріалах справи анкеті ОСОБА_5 від 02.11.2015р. та його рапорту (заяві), адресованому Міністру внутрішніх справ України Авакову А.Б., а також показам свідків щодо бажання ОСОБА_5 продовжувати службу в органах поліції. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100