RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

ПДВ з операцій, що не є господарською діяльністю платиника податку

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

8/06/17 12:48  Red Tag > Перевіряють    8/06/17 09:04Дерево
"контрагенти які придбавали наш товар в подальшому його нереалізовували (обрив ланцюга)" вообще не понятно. "Шо ты имела в виду". Ваши налоговые обязательства по ПДВ возникают с первым событием и никак не зависят от того, что с товаром произойдет потом... А если они товар спалили в костре собственной жадности - Вам платить за снедаемых страстями алчных покупателей?:))

8/06/17 12:23  Первіряють > Marlboro!    8/06/17 10:47Дерево
Та я теж так думаю. Минулого разу по цих же контрагентах в них була інша позиція- угоди нікчемні,товар не поставлявся, а відтак усі гроші отримані від контргантів це безповоротною фінансова допомогою.Ми все повигравали.
Цього разу говорять про п.6 п.198.5 ПКУ.Я взагалі не знаю що вони напишуть.В нас був всюди передоплата, з якого платилося ПДВ.Вони що ще раз зобовяжуть нас сплатити ПДВ?

8/06/17 10:47  Marlboro! > Перевіряють    8/06/17 10:01Дерево
Ну тоді особливої проблеми не бачу. Господарська діяльність - це діяльність з метою отримання прибутку. Ви отримали прибуток, заплатили з нього ПДВ, а значить товари належним чином використані в господарській діяльності.
Навіть якщо контрагент і вів фіктивне підприємництво, то це не означає, що Ваші операції автоматично стають нікчемними/безтоварними.

8/06/17 10:01  Перевіряють > Marlboro!    8/06/17 09:20Дерево
Так гроші отримали.Ми виробники цього товару

8/06/17 09:22  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Перевіряють    8/06/17 09:04Дерево
перечень форумов слева на мониторе, в т.ч. Разрешения, Лицензии и Проверки

8/06/17 09:20  Marlboro! > Перевіряють    8/06/17 09:04Дерево
Ви за проданий товар гроші отримали? Товар продавався з націнкою?

8/06/17 09:04  Перевіряють   Дерево
Фіскали проводять перевірку в ході якої висловлють наступне:
-контрагенти які придбавали наш товар в подальшому його нереалізовували (обрив ланцюга)
-неспівпадіння ПДВ, обнулений податковий кредит у контрагента
- по одному котрагенту є вирок по ст.205 ККУ (фіктивне підприємництво)Вирок читав- наша юрособа в ньому не згадується
- до нас слід застосувати п.г п.198.5 ПКУ і донарахувати ПДВ з операцій,що не є господарською діяльністю платника податку

допоможіть сформувати хочаб тезисно спростування їхніх зауважень.Дякую

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100