RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Плата за перевищення норм допустимих концентрацій забруднень стічних вод


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
13/06/17 15:06  mentol > mentol    13/06/17 14:54Дерево
Більш точне формулювання питання: чи правомірне на сьогодні стягнення водоканалом плати у 5 кратному розмірі за перевищення рівня забруднювальних речовин?

13/06/17 14:54  mentol   Дерево
Добрий день! З травня 2017 року втратили чинність Правила приймання стічних вод підприємств у комунальні та відомчі системи каналізації населених пунктів України, затверджені Наказом Держбуду 19 лютого 2002 року N 37. Саме на підставі цих Правил надавалося право місцевим органам самоврядування затверджувати місцеві аналогічні правила, в яких прописувалися і норми забруднень і порядок нарахування плати за перевищення таких норм. На зараз місцеві правила залишилися чинними, але фактично з моменту втрати сили Наказу № 37 від 19.02.02 р. немає жодного нормативного акту, яке надавало місцевому самоврядуванню повноваження про встановлення місцевих правил і відповідно визначення норм та стягнення плати за їх перевищення. Чи я помиляюся?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100