RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Финансы

Финансы и Ценные Бумаги

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Придбання істотної участі у фінансовій установі фізичною особою - підтверження джерел коштів


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
6/07/17 13:06  ALMO > Елена Кос    15/06/17 18:49Дерево
Доброго дня. Відобразити їх просто, шляхом розміщення на депозит, далі довідка з банку і все. А от підтвердити джерела поодження вже складніше. Доходи мають бути відображені в останній декларації або надати документ, який підтверджує отримання доходу в період після подачі декларації. Варіантів "отримання" доходів існує немало. питання тільки у вартості такої послуги. :)

15/06/17 18:49  Елена Кос   Дерево
Вітаю, панове! Прошу порад та досвіду, щодо наступного питання: Якщо частина коштів для придбання долі у фінансовій установі фізичною особою є у готівковій формі- яким чином їх відобразити у довідці для підтверження фінансового стану, та якими документами для Нацкомфінпослуг можливо підтвердити джерела їх походження? Хто мав з такою ситуацією справу та як вирішили, допоможіть порадою, будь ласка.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100