RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

ТС виходить за межі оренди


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
19/06/17 17:18  Dipa_natОтправить письмо   Дерево
Є земельна ділянка, що знаходиться у власності на праві договору оренди цієї ділянки з 2004 року по 2024. На ділянці розміщенний невеличкий павільйон. Розмір орендованої земельної ділянки - 10 кв.м.
У власника виникла ідея замінити існуючий павільйон на більш сучасний, проте він є більшим за розміром від орендованої земельної ділянки, а саме -18 кв.м.
На даний час оформлено Паспорт прив'язки ТС на новий павільйон на дану земельну ділянку, враховуючи вихід за межі оренди.
Тепер постає питання, як дооформити недостаючі 8 кв.м.землі, щоб місцева влада не розцінила встановлення павільйону, як самовільно сайняття земельної ділянки та виникло питання про демонтаж павільйону згідно до місцевого Положення про демонтаж незаконно встанрвлених МАФів.
Як я розумію, виходом із ситуації є укладання дорговору особистого строкового сервітуту на ті 8 кв.м. Але яка процедура його заключення? І чи це єдиний вихід?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100