RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Уголовное право и процесс

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Слідчий не повертає техніку


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
26/06/17 16:28  yyarОтправить письмо > ДВБ    25/06/17 22:26Дерево
Дякую велике.

25/06/17 22:26  ДВБ > yyar    22/06/17 16:16Дерево
Варіанти:
1. Заяву про вчинення слідчим кримінального правопорушення за ч. 2 ст.382 КК України.
Даний спосіб в більшості випадків малоефективний, але може спрацювати, наприклад, якщо попадеться порядний прокурор в обласній і, щоб не було біди, в телефонному режимі порекомендує слідчому виконати ухвалу. Або у когось зуб на того слідчого і у Ваша заява стане приводом його вкусити. Але в основному слідчий як правило нічогоне вирішує і вся ця гниль йде або від керівника СВ чи ВП або від прокурора. Так що може і не слід вставляти бідолашного слідчого, який з одного боку віддасть - премію знімуть, а може і догану приліплять, не віддасть - ЄРДР і нервотрьопка.
2. На прийом до прокурора області або зама. Але тут по-перше треба закріпитися, що не віддавати командла йде саме від прокурора, а подруге треба розуміти, що в більшості випадків це не спрацює бо це одна шайка лейка.
3. Задовбати скаргами в прокуратуру, ГСУ, ГПУ, заєрдеерити заяву про злочин і кошмарити слідчого прокуратури клопотаннями і скаргами слідчого судді про зобовязання провести слілчі дії.
Даний спосіб, якщо буде все узгоджено прокурором з нач. слічого управління прокуратури області, буде вкрай не єфективним, бо промучаєтесь багато а результат буде в кращому випадку ухвала слідчого судді про скасування постанови про закриття кримінального провадження і так декілька раз.
4. Ну якщо ж хтось недвозначно натякне про те що можливо повернути авто за винагороду, то можете звернутися до УСБУ, але дуже обережно, бо і там здадуть. Даний хід також не гаранутє, що машину вернуть, але коли когось "хлопнуть" на 368-й і закриють, а може і не одного, тоді точно не до машини там всім буде.
Мінуси даного варіанту в тому, що навіть якщо Ви на пряму ніде не світитиметеся, то все одно всі правоохрєнітєлі подумають, що це Ви організували торпеду. А далі, цю інфу донесуть до вух усіх прокурорів, суддів і поліціонерів Вашого міста, чи району. Як наслідок, з однієї сторони Вас будуть побоюватися, а з іншої відноситимуться як до прокажонного. Тому такі методи в місцевості де практикуєте краще не застосовувати, а якщо застосовувати то в крайньому випадку і лише на щось дуже аморальне і особисте, в таокму разі це можна буде пояснити тим, що дійсно хабарник сам винуватий і перейшов межу, яку вже переходити ніколи не молжна (наприклад віджим бізнесу, або просто тупий прес Вас як адвоката і.т.д.)
4. Є ще один Варіант але не в кожному суді вийде.
УВас вже є ухвала. А хто Вам забороняє отримату 2-гу, 3-тю і.т.д.
Знову вимогу повернути, не повернулои - до слідчого судді. У судах в багатьох їхня 3Д настроєна так, що провадження закріпляється за одним суддею. Коли Ви створити багато роботи судді при цьому виставите себе жертвою, а слідчого безпредєльщиком який вже під собою землі не відчуває і ложив на його ухвалу, то сам вже суддя може вийти з себе і заставе під страхом 382-ї слідчого повернути автомобіль і не гратися.
Так може спрацювати, але ті рєбата на видумки зараз хитрі.

Що вони можуть зробити. Можуть в тупу повернути машину, а через 500 м знову зупинити і вилучити, бо там виявляться наркотити десь в під сидінням чи в бардачку. Або пару патронів якось попадуть в салон. Так, що коли забиратимите ретельно оглянте все.
Можуть просто повторно вилучити бо є оперативна інформація що в машині перебиті номери і арештиують вже в рамках 290-ї і триматимуть пів року поки експериту робитимуть.
Можуть просто провадження перекинути на інший район. І новий слідчий скаже нічого не знаю, нас ніхто нічого не зобовязував, то їх зобовязували. А потім почнеться фктбол, та такий що ви ніколи вже не знайдете де провадження, бо воно як піде гуляти областю, та так що сам прокурор області не зможе Вам сказати деж воно зараз. А навіть якщо ви й знайдете його за ЄРДРОМ, то все одно не побачите, бо коли прийдете в райвідділ, то провадження буде в прокуратурі, а в прокуратуру, то вже в обласній на вивченні, а поки доїдите до області, то знову повернуть на район, а там слідче управління забрало. При цьому Ви здивовано запитаєте слідчого для чого йому провадження, щоб повернути машину вонго не треба, то Вам скажуть, що як так без провадження, без нього не можна.


Так що дивіться по ситуації. В залежності від того як наглітимуть, так і методи застосовуйте. Спробуйте не виглядіть скаржником ідіотом, але і зуби покажіть, якщо не восприймуть в серйоз.

22/06/17 16:16  yyarОтправить письмо   Дерево
Доброго дня!
Колеги підкажіть будь-ласка методи тиску на слідчого, той не виконує ухвалу про скасування арешту і не повертає майно його законним володільцям.
Перед історія: на початку минулого року в рамках кримінального провадження на вилучене в ході обшуку майно, органами досудового слідства було накладено арешт.
На початку червня 2017 року, такий арешт в судовому порядку був скасований.
Пред’явивши слідчому оригінал відповідної ухвали про скасування арешту і на пропозицію повернути вилучене майно, останній відповідає різного роду відговорами, на кшталт, мені потрібно узгодить це з своїм процесуальним керівником, написати доповідну, а це бюрократична процедура і т д.
Зі свого боку, в порядку визначеному КПК було подане клопотання про повернення вилученого майна, у вказаному клопотанні слідчому на:
ч. 5 ст. 532 КПК України: «…Ухвали слідчого судді та суду, які не можуть бути оскаржені, набирають законної сили з моменту їх оголошення…».
ч. 2 ст. 534 КПК України визначає, що «…судове рішення, яке набрало законної сили або яке належить виконати негайно, підлягає безумовному виконанню…».
ст. 382 КК України,
Ст. 41 Конституції України, яка визначає, що: «...Кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю, результатами своєї інтелектуальної, творчої діяльності. Ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності. Право приватної власності є непорушним…»
ст. 19 Конституції України «Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України...».
Однак, до даного часу техніка так і не повертається, що ще можна задіяти в цьому випадку?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100