RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


ЖКХ / ОСББ / ОСМД

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

ОСББ замінили труби вскладчину: Класифікація боргу


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
27/06/17 22:22  zavgarОтправить письмо   Дерево
Заг.збори ОСББ прийняли рішення замінити труби водовідведення у будинку. Мій родич був категорично проти такої заміни (там був спір про матеріал і вибір виконавця робіт, але це не стосується суті питання). ОСББ міняють труби, і виставляють йому 5 тисяч як його частку витрат на заміну труб. Одразу ж починають нараховувати пеню, передбачену в договорі за прострочення оплати житлово-комунальних послуг. Також повідомляють до УПСЗН про наявність заборгованості за житлово-комунальні послуги (хоч він не оплачує строго заміну труб). УПСЗН знімає субсидію, якщо є заборгованість за надані житлово-комунальні послуги понад два місяці.
Допоможіть розібратися: борг перед ОСББ за капітальний ремонт і заміну загальнобудинкових труб є заборгованістю за житлово-комунальні послуги (для потреб нарахування субсидії)?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100