RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Щозмінні медичні огляди водії складських навантажувачів


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
5/07/17 10:22  TRUSTОтправить письмо > ОК АКА Олюня    4/07/17 18:48Дерево
Дякую за допомгу.

4/07/17 18:48  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > TRUST    4/07/17 18:16Дерево
не зобов'язані

4/07/17 18:16  TRUSTОтправить письмо > ОК АКА Олюня    4/07/17 14:59Дерево
Логічно.
Тобто обов'язкову перевірку на стан спяніння ми проводити не зобовязані?

4/07/17 14:59  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > TRUST    4/07/17 13:20Дерево
«Щозмінному передрейсовому та післярейсовому медичним оглядам підлягають водії транспортних засобів підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, фізичних осіб-підприємців, що здійснюють перевезення пасажирів та вантажів (далі - перевізник)» (п.1.4. розділу І Положення про медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства внутрішніх справ України від 31.01.2013 № 65/80).

«Автомобільний перевізник - фізична або юридична особа, яка здійснює на комерційній основі чи за власний кошт перевезення пасажирів чи (та) вантажів транспортними засобами» (стаття 1 Закону України «Про автомобільний транспорт»).

«Автомобільний перевізник, який здійснює перевезення пасажирів на договірних умовах, зобов'язаний … забезпечувати проведення щозмінного передрейсового та післярейсового медичного огляду водіїв транспортних засобів (стаття 30 Закону України «Про автомобільний транспорт»).

Тобто, у Вашому випадку водії складських навантажувачів не надають послуги з перевезення, тому медогляд їм проходити не треба.

4/07/17 13:20  TRUSTОтправить письмо   Дерево
Всім доброго дня! Допоможіть розібратись.
У нас підприємство, котре займається оптовою торгівлею. Вантажно-розвантажувальні операції відбуваються в умовах складу й із застосування наватажувачів. Навантажувачі за межів складу не виїжджають. Чи потрібно в данному випадку проводити щозмінні медичні огляди водіїв таких навантажувачів?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100