RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Антикорупційна перевірка ділових партнерів


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
14/07/17 12:01  ЕленаОКт > SpecterTheBest    8/07/17 00:15Дерево
Включите фантазию. Вы же проверяете своих контрагентов перед заключением договора? Ну вот теперь красиво литературно-юридическим языком изложите это в виде единого документа, что это, кто это делает, что проверяется в каких например реестрах на предмет связанных лиц, наличия нехороших суд решений. Можно что то взять из закона о публ закупках. Творите. У нас очень творческая и интересная профессия. Вспомните молодость и рефераты курсовики. Желаю Вам вдохновения

12/07/17 14:43  SpecterTheBest > Ksenija    10/07/17 12:08Дерево
Дякую!

10/07/17 12:08  KsenijaОтправить письмо > SpecterTheBest    8/07/17 00:15Дерево
знаю справки берут о том, что лицо не привлекалось к отв-сти за коррупционные преступления/правонарушения. в милиции и в облюсте брали.

8/07/17 00:15  SpecterTheBest   Дерево
Доброго дня! ЗУ "Про запобігання корупції" та типовою антикорупційною програмою передбачено наявність в юридичній особі посади уповноваженої особи з питань запобігань та протидії корупції, також передбачено, що дана особа повинна здійснювати антикорупційну перевірку ділових партнерів підприємства.
На даний час постала необхідність затвердження положення про проведення антикорупційної перевірки контрагентів. Проблема в тому, що ні закон, ні програма не дають чітких пояснень як саме повинна проводитись така перевірка та якими засобоми уповноважений може отримувати необхідну інформацію про контрагента в частині дотримання останнім антикорупційного законодавства. Передбачені лише права, що стосуються можливості уповноваженого затребувати лише інформацію стосовно діяльності підприємства, на якому він працює, і нічого не сказано щодо контрагентів.
На скільки я розумію, ніякий контрагент на запит уповноваженого нашого підприємства не буде та не зобовязаний надавати інформацію щодо будь яких фінансових потоків, чи будь яку комерційну чи банківську інформацію та ін. А також при звернені в держоргани і т.д. (податкову, банки...), також ніхто не зобовязаний та не має права нам розкривати таку інформацію про іншу юридичну особу.
Тоді яким чином уповноважений може отримувати необхідну йому інформацію, куди звертатись, які запити робити, які він має інструменти?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100