RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Уголовное право и процесс

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Не відкривають справу по заяві про побиття

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

3/08/17 17:16  wonderfully > Lucija    11/07/17 14:16Дерево
Попросіть витяг із ЄДРДР.
Якщо кримінальне провадження не розпочато, то Вам необхідно буде знову звернутися із відповідною заявою про вчинене кримінальне правопорушення, почекати доки сплинуть 24 години і звернутися до слідчого судді із скаргою на бездіяльність слідчого, прокурора, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до ЄРДР після отримання заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення.
Додатково можете записувати спілкування із відповідними особами на диктофон, відеокамеру попередивши їх про це.
Додатково, написати скарги до відповідних органів.

Перш за все, раджу, запросити адвоката.

11/07/17 14:16  Lucija   Дерево
На протязі місяця з моменту подання мною як потерпілою заяви про побиття, областна поліція повністю ігнорує мене і мої додаткові заяви і клопотання про те, щоб мене інформували хід справи. Наскільки я зрозуміла(бо вони нічого не кажуть), кримінальну справу вони не відкривали. Справу передають різним хамовитим дільничим, які заявляють, що я все брешу. Незважаючи на справку з лікарні, копія якої у них є. І зводжу на відповідача наклепи і вони будуть проводити зі мною роботу (можу я це сприймати як шантаж і погрози офіційної владної особи). Також пресують мене залагоджувати все мирно, інакше сміються наді мною і виставляють несповна розуму. Цікавлять методи впливу. І чи можу подавати іск в суд і знімати з них моральний ущерб? Дякую

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100