RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Уголовное право и процесс

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Подання заяви про відкриття кримінальної справи

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

3/08/17 17:19  wonderfully > Lucija    11/07/17 14:28Дерево
Є відповідна злочини кримінальне провадження за якими може бути розпочато виключно на підставі заяви потерпілого.
ст.477 КПК [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

11/07/17 14:28  Lucija   Дерево
Ще таке питання, випадково, звернувшись у київську вже міліцію, про те що мене дістає той хто в обл побив,я дізналась що можна написати заяву про відкриття кримінальної справи у обл. відділку, щоб розтормошити якось їх там... питання, чи повинна я взагалі писати таку заяву, чи вони самі повинні відкривати кримінальні справи і це їх робота, а не моя... чи правомірно, якщо заява дійсно потрібна, те що вони мені нічого про це несказали ще місяць назад. Коли одночасно з поданням заяви про побиття, я могла написати і заяву про відкриття кримінальної справи?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100