RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Регистрация статута


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
17/07/17 14:33  Mark-Don > klim-ko    17/07/17 14:28Дерево
Это точно !
Беда в том, что тут такого рода управляющих и партнеров больше, чем хотелось бы. Представляю уровень услуг, которые они предоставляют клиентам (конечно не имею в виду "решалово")

17/07/17 14:28  klim-ko > Mark-Don    17/07/17 14:25Дерево
"Управляющему партнёру" читати НПА не треба.
Соррі за уточнення:)

17/07/17 14:25  Mark-Don > Niki_lawyer    17/07/17 13:39Дерево
Да что-же вы законодательство не читаете ?

17/07/17 13:53  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Niki_lawyer    17/07/17 13:39Дерево
положення щодо обов’язковості зазначення місцезнаходження в статуті юридичної особи ще в 2005 році було виключено з Цивільного кодексу, Господарського кодексу та Закону «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців». Вказані зміни відбулись відповідно до Закону України від 03.03.2005 р. № 2452-IV «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України».

17/07/17 13:52  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Niki_lawyer    17/07/17 13:39Дерево
відомості про юридичну особу включаються до ЄДР шляхом внесення записів на підставі відомостей з відповідних реєстраційних карток та відомостей, що надаються юридичними особами державному реєстратору.

17/07/17 13:50  kyivlegalОтправить письмо > Niki_lawyer    17/07/17 13:39Дерево
5. У частині другій статті 4 Закону України "Про господарські товариства" (Відомості Верховної Ради України, 1991 р., № 49, ст. 682; 2002 р., № 32, ст. 222) слова "та місцезнаходження" виключити. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

17/07/17 13:44  kyivlegalОтправить письмо > Niki_lawyer    17/07/17 13:39Дерево
не пишіть дурниць, на даний час не має законодачого обов'язку зазначати місцезнаходження в статуті

17/07/17 13:39  Niki_lawyerОтправить письмо > bmariya    12/07/17 09:06Дерево
bmariya, в статуті ТОВ обов'язковим є визначення місцезнаходження юридичної особи, так як дані вносяться до державного реєстру юридичних осіб (ЄДРПОУ). Без зазначення в статуті місцезнаходження, реєстратор відмовить у прийнятті заяви на реєстрацію.

12/07/17 09:28  klim-ko > bmariya    12/07/17 09:06Дерево
Ні

12/07/17 09:06  bmariya > klim-ko    11/07/17 16:52Дерево
а місце знаходження на сьогодні обов’язково зазначати в статуті?( для ТОВ)

11/07/17 16:52  klim-ko > RTP75    11/07/17 16:46Дерево
Такі дані взагалі не треба вносити в статут.

11/07/17 16:48  Marlboro! > RTP75    11/07/17 16:46Дерево
Не обовязково

11/07/17 16:46  RTP75Отправить письмо   Дерево
обязательно при регистрации тов в статуте нужно вносить данные о назначении бухгалтера,скажите пожалуйста.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100