RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Загальні збори


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
13/07/17 16:47  kusanagi > prorochenko_a    13/07/17 16:07Дерево
А які у вас проблеми як оформити - як і всі інші, дехто оформлює протоколи по аналогії до протоколів АТ, або як у вас в статуті прописано (якщо прописано). Зазначаєте, що 0,1% не з'явився, а 99,9% - з'явився, а, отже, збори правомочні, є кворум.
Але оцієї процедури дотримуйтесь все одно:
"Про проведення загальних зборів товариства учасники повідомляються передбаченим статутом способом з зазначенням часу і місця проведення зборів та порядку денного. Повідомлення повинно бути зроблено не менш як за 30 днів до скликання загальних зборів.
Будь-хто з учасників товариства вправі вимагати розгляду питання на загальних зборах учасників за умови, що воно було ним поставлено не пізніш як за 25 днів до початку зборів. Не пізніш як за 7 днів до скликання загальних зборів учасникам товариства повинна бути надана можливість ознайомитися з документами, внесеними до порядку денного зборів. З питань, не включених до порядку денного, рішення можуть прийматися тільки за згодою всіх учасників, присутніх на зборах."

13/07/17 16:19  Инна ДиОтправить письмо > prorochenko_a    13/07/17 16:07Дерево
Как обычный протокол, только присутствуют, голосуют и принимают решение не 100 % а 99,9 %. Второго участника своевременно о проведении собрания уведомить не забудьте, во избежание возможных проблем.

13/07/17 16:07  prorochenko_aОтправить письмо   Дерево
Доброго дня, ТОВ - 2 учасники, у першого 99,9% у другого 0.1%. Можуть бути проведені Загальні збори, тільки учасником який володіє 99,9%? Як оформити в такому випадку протокол?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100