RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Оформлення землі після введення будинку в експлуатацію та закінчення договору оренди землі


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
20/07/17 20:08  Marlboro! > at_law    20/07/17 17:31Дерево
Наскільки я розумію до моменту оформлення прав інвесторами відповідає за будинок забудовник. Поправте якщо не правий, я з цим питанням не розбирався.
Якщо так, то не просто будинок стоїть без правових підстав, а це забудовник займає землю без таких підстав.

20/07/17 17:31  at_law > Marlboro!    20/07/17 11:17Дерево
як тоді правильно вирішити ситуацію:
будинок зданий в експлуатацію, однак інвестори ще не оформили право власності на квартири, оскільки ще не присвоєно поштової адреси.
ОСББ також ще не має.
фактично збудований будинок стоїть на ділянці без правових підстав?

20/07/17 16:58  Marlboro! > novak1    20/07/17 11:32Дерево
Стаття 42 стосується комунальної і державної землі, так як землі тільки такої форми власності можуть надаватись в постійне користування.
СББ цю землю поза волею власника отримати ніяк не зможе.

20/07/17 11:32  novak1Отправить письмо > Marlboro!    20/07/17 11:17Дерево
А чи не могли би порадити в такій ситуації:
Побудовано будинок на землі, яка була в оренді у замовника. Договір оренди закінчився, виявилося, що земля обтяжена іпотекою. ОСББ створено. Банк може забрати землю. Що робити ОСББ в такій ситуації, СББ не претендує ніяк на цю землю (по тій же 42 ЗК)?

20/07/17 11:17  Marlboro! > at_law    20/07/17 11:13Дерево
ЗКУ:
Стаття 42. Земельні ділянки багатоквартирних будинків
1. Земельні ділянки, на яких розташовані багатоквартирні будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкові території державної або комунальної власності, надаються в постійне користування підприємствам, установам і організаціям, які здійснюють управління цими будинками.
2. Земельні ділянки, на яких розташовані багатоквартирні будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкова територія, що перебувають у спільній сумісній власності власників квартир та нежитлових приміщень у будинку, передаються безоплатно у власність або в постійне користування співвласникам багатоквартирного будинку в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

20/07/17 11:13  at_law > at_law    14/07/17 12:29Дерево
Хто стикався з такою ж ситуацією?

14/07/17 17:45  at_law > at_law    14/07/17 14:57Дерево
???

14/07/17 14:57  at_law > at_law    14/07/17 12:29Дерево
Важливо!!

14/07/17 12:29  at_law   Дерево
Забудовником із КМР було укладено договір оренди землі під будівництво та експлуатацію житлового багатоквартирного будинку строком на 10 років.
Договір закінчувався в квітні 2016 року, а ввели будинок в експлуатацію у березні 2016. Станом на сьогодні: договір оренди закінчився, нового не уклали.
Питання: чи необхідно після здавання багатоквартирного будинку в експлуатацію якось оформлювати земельні відносини стосовно використання землі під цим будинком та прибудинкової території?
Якщо так - то хто має бути орендарем?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100