RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Оскарження ППР 2017


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
21/07/17 09:31  i-h lawyer > rolan    17/07/17 17:20Дерево
а якщо трактувати заперечення до акт як перша інстанція адміністративного оскарження.. це думки вслух

17/07/17 17:20  rolanОтправить письмо > kyivlegal    17/07/17 11:34Дерево
Це я теж читав, але виходить у випадку з Києвом...коли перевіряє ДФС м. Києва, лише один щабель оскарження це - ДФС Україна. І більш адмінки не буде отже - омбудсмена залучить не можна, бо наступна стадія - судова. А омбудсмен розгляда звернення лише до судового порядку!
Фактично - масло, масляне...І нащо він тоді здався?

17/07/17 11:34  kyivlegalОтправить письмо > rolan    17/07/17 11:21Дерево
Рано.
6.1.3 Бізнес-омбудсмен не повинен розглядати скарги:
iv) у випадках, якщо релевантно, коли сторона, яка зазнала впливу Недобросовісної Поведінки не вичерпала принаймні одну інстанцію адміністративного оскарження, доступного такій стороні згідно із чинним законодавством та внутрішніми правилами сторони, щодо якої подана скарга.

17/07/17 11:31  kusanagi > rolan    17/07/17 11:21Дерево
Ні, нам би він не допоміг) А Ви з якою метою його залучатимете?

17/07/17 11:21  rolanОтправить письмо > kusanagi    17/07/17 10:50Дерево
Вельми дякую. А може хтось зтикався з процедурою залучення омбудсмена до розгляду в адмін порядку?

17/07/17 10:50  kusanagi > rolan    16/07/17 17:34Дерево
Ні, не помиляєтесь. Оскаржувати в адмінпорядку треба ППР до контролюючого рішення ВИЩОГО рівня, тобто до ДФС України.

16/07/17 17:37  Max.hamann123Отправить письмо > rolan    16/07/17 17:34Дерево
Всё верно, сейчас только одна вышестоящая инстанция - ГФС Украины.

16/07/17 17:34  rolanОтправить письмо   Дерево
Підкажіть будь ласка, чи правильно я розумію ситуацію з приводу адміністративного порядку оскарження ППР в 2017р.

Раніше превірки проводили районні ДПІ (м. Києва) і адміністративний порядок складався з оскарження спершу до ДПІ м. Києва(ГУ), потім до Податкової України.
Зараз перевірку проводить ДФС м.Києва. Отже залишається в адмін.порядку лише один щабель - оскаржувати лише до ДФС України?.

Правильно я розумію редакцію ст. 56 ПК?. Чи може я помиляюсь.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100