RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Уголовное право и процесс

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Права слідчого щодо тимчасово вилученого майна


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
19/07/17 16:22  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Юрист Чорноморськ    19/07/17 13:22Дерево
пожалуйста, используйте пробел при написании своего ника

19/07/17 13:37  decisionmakerОтправить письмо > Юрист Чорноморськ    19/07/17 13:22Дерево
Ну по факту не має права він робити копії.
Томущо там може бути комерційна конфіденційна та інша інформація з обмеженим доступом .
Але на цих гадів дієвої управи немає.
Єдине що ці копії які він зробить під час вже судового провадження можна буде визнавати неналежним доказом так як отримав він їх не в рамках передбачених КПК.

19/07/17 13:22  Юрист Чорноморськ   Дерево
Під час обшуку було вилучено майно (персональні комп’ютери) та документи (за 2017 р.), що не були зазначені в ухвалі слідчого судді (в ухвалі не йде мова про комп’ютери, а зазначено лише документи що підлягають, вилученню у разі їх виявлення і визначено, що це документи підприємства за 2015 р.).

В подальшому слідчим було подано клопотання про арешт тимчасово вилученого майна, а саме вилучених комп’ютерів та документів за 2017 р. В задоволені клопотання слідчому відмовлено, зобов’язано усе майно та документи повернути власнику.

Слідчий по перше не повертає комп’ютерну техніку посилаючись (в телефонному режимы) на те, що він відправив їх на експертизу. Чи мав взагалі право відправляти на експертизу техніку, що не була зазначена в ухвалі на обшук та в арешті котрої йому відмовили.

А з документів, що зобов’язаний повернути хоче зробити копії. Чи має він розпаковувати опечатані пакети та роботи копії перед тім як все повернути?

Питання дуже терміново, їду до слідчого не знаю як поводитися, бо кримінальне право це не моє, в таких діях приймаю участь перший раз . Власник майна адвоката до справи не залучав (я не адвокат, їду як представник підприємства), під час обшуку з фахівців в галузі права присутній ніхто не був).
Дякую!

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100