RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Уголовное право и процесс

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Термін дії запобіжного заходу у вигляді застави. Діє чи вже ні?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
4/08/17 01:14  fanton1994 > wonderfully    3/08/17 17:44Дерево
Wonderfully, щиро дякую за пораду, саме так планував і саме так буду діяти.

3/08/17 17:44  wonderfully > fanton1994    20/07/17 16:33Дерево
Формально заставу скасовано апеляцією. Однак, раджу Вам, звернутися до апеляції за письмовим роз'ясненням.

20/07/17 16:33  fanton1994   Дерево
Історія даного питання наступна- судом при розгляді питання щодо застосування запобіжного заходу до особи застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави.Строк тримання під вартою встановлено з 19год. 30хв. 02.02.2015р. по 19 год. 15хв. 31.03.2015р.

Застава була внесена сторонньою особою 05.02.2015р.
Клопотань про продовження терміну дії запобіжного заходу після його спливу стороною обвинувачення та стороною захисту не подавалось та не продовжувався даний термін самостійно і судом.

07.08.2015р. під час розгляду судової справи по суті адвокатом подано клопотання про зміну запобіжного заходу.В задоволенні даного клопотання судом відмовлено,без вказання нового терміну дії запобіжного заходу. В ухвалі тільки зазначено « в задоволенні клопотання захисника Особа 4 про зміну Особа 1 запобіжного заходу відмовити.

У вироку від 08.12. 2015р. судом зазначено –захід забеспечення кримінального провадження, а саме запобіжний захід у вигляді застави із покладеними визначених судом обовязків до набрання вироком законної сили Особі 1 залишити без змін.Після набрання вироком законної сили заставу повернути заставодавцю.

Під час апеляційного оскарження вироку питання щодо зміни, продовження терміну дії запобіжного заходу не сторонами не ставилось та судом за його ініціативою не вирішувалось.

Апеляційним судом даний вирок скасовано і справа направлена на новий судовий розгляд до суду першої інстанції. В ухвалі апеляційного суду від 09.06.2016р. жодних вказівок щодо запобіжного заходу не дано.

Під час нового судового розгляду в підготовчому засіданні 30.09.2017р., стороною захисту подано клопотання про зміну запобіжного заходу з застави на особисте зобовязання. Клопотань про продовження терміну дії запобіжного заходу стороною обвинувачення не заявлено. В задоволені даного клопотання відмовлено без вказання нового терміну дії запобіжного заходу. В ухвалі лише зазначено «в задоволенні клопотання захисника обвинуваченого ОСОБА_1 – адвоката- Х про зміну обвинуваченому ОСОБА_1 запобіжного заходу із застави на особисте зобов'язання - відмовити Не вирішувалось питання,щодо стягнення застави в дохід держави та продовження терміну дії запобіжного заходу і за ініціативою суду.

Виникає питання- на даний час я знаходжусь під заставою, чи вже ні?
На мій погляд, виходячи з вище наведених обставин вважаю що запобіжний захід відносно мене припинив свою дію з 01.04.2015р., тому подані захисником клопотання про зміну запобіжного заходу вже не мали сенсу, про що суд першої інстанції мав би зазначити в своїх ухвалах при розгляді даних клопотань.

Прошу вашої допомоги. З повагою К.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100