RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Уголовное право и процесс

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Як подолати свідому бездіяльність органів слідства?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
14/09/17 05:18  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Артур 9999    14/09/17 02:23Дерево
пожалуйста, используйте пробел при написании своего ника

14/09/17 02:23  Артур 9999 > rostislav-1975    21/07/17 09:04Дерево
Скарги на слідчого до керівництва області,обласну прокуратуру, Авакову написати, Порошенку. Тобто писати всім вищестоящим. Це трохи смішно, але так треба робити. Почніть з запису на прийом до начальника поліції області, і журналістів візьміть з собою пишіть все на відео.

7/08/17 07:44  rostislav-1975Отправить письмо > ОК АКА Олюня    7/08/17 07:40Дерево
Я не со зла.
Приношу свои извинения.

7/08/17 07:40  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > rostislav-1975    7/08/17 07:28Дерево
платные услуги адвокатов/юристов у нас принято искать в форуме Справки и Объявления, например [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
в дискуссионных ветках это (искать/предлагать услуги) делать нельзя.

7/08/17 07:28  rostislav-1975Отправить письмо > wonderfully    4/08/17 12:45Дерево
*** УДАЛЕНО МОДЕРАТОРОМ ***

4/08/17 12:45  wonderfully > rostislav-1975    21/07/17 09:04Дерево
Все индивидуально.

21/07/17 09:04  rostislav-1975Отправить письмо   Дерево
Актуальна тема для обговорення.
Як законним способом зобовязати слідчого вчинити слідчі (процесуальні) дії, щодо обєктивного збору інформації і виявлення всіх обставин кримінального провадження.
Хід подій:
Попередньо щодо особи було оголошено підозру в злочині (ч.2, ст.350 ККУ) напад на державного виконавця. Інцидент мав місце під час вчинення виконавчих дій на користь Підозрюваного. Виконавчі дії фіксувались за допомогою відеозйомки як зі сторони виконавця так і зі сторони Підозрюваного
В подальшому слідчим було винесено ряд постанов, які визнані незаконними і були скасовані судами
- Про привід. Відмовлено судом у застосуванні
- Про розшук і обшук, яка була скасована судом
- Клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту, що було частково задоволено судом 1 інстанції - застосовано запобіжний у вигляді особистого зобов’язання. Особисте зобов’язання було повністю скасоване Апеляційним судом, Постанову слідчого про домашній арешт скасована тим же Апеляційним судом.
- Винесена Ухвала суду про бездіяльність слідчого
Підозрюваним та його адвокатом було подано в райвідділ поліції більше 18 клопотань про вчинення слідчих дій. Жодна слідча дія вчинена не була і жодне клопотання не було розглянуто.
Судом було задоволено скаргу на бездіяльність слідчого. Після задоволення скарги слідчі дії не вчинялись і не розглядались клопотання.
Вся справа в тому, що є 5 свідків, які були очевидцями подій і вони жодних тілесних пошкоджень у Потерпівшого виконавця не зауважили. Є відео, на якому зображений виконавець в часовому проміжку 30хв ПІСЛЯ нанесення тілесних ушкоджень – І ЦЕ ВІДЕО жодних тілесних пошкоджень у виконавця не зауважує.
Судом повторно було задоволено скаргу на бездіяльність слідчого. Слідчим після повторної ухвали про задоволення скарги на його бездіяльність знову не вчинялись слідчі дії
Суть справи теоретично здається зрозумілою, але так, як слідча є незалежною особою і їй присутнє «внутрішнє переконання» вона не бажає брати до уваги ні покази 5 свідків, ні це відео, а передає матеріали в суд. Клопотання Підозрюваного про проведення перехресного допиту (очної ставки) залишаються без відповіді і жодні постанови по цьому не виносяться. Ця ж доля припадає на всі клопотання Підозрюваного щодо слідчих експериметів і т.д. Хто з таким стикався, той розуміє, що тут задіяний «владний ричаг». Але тим не менше, як в такій ситуації заставити слідчого працювати і розглянути клопотання щодо вчинення слідчих дій?? Яким чином в правовому полі перебороти «незламне внутрішнє переконання слідчого і прокурора» і заставити зробити експертизу відеозапису, слідчий експеримент, одночасні допити підозрюваного і потерпілого Підозрюваного і свідків Обвинувачення і інші?
Які для цього є механізми та інструменти?
Подано на відсторонення слідчої групи + внесення до ЄДРД розслідуван що до умесного невиконання судових рішень ч.1 ст.382, на підставі п.1.ст.214 КПК України.
Сумніваюсь, що воно поможе, але щось робити потрібно.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100