RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Авто

Автофорум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Я потерпілий у ДТП, але через 10 днів після ДТП на мене хочуть скласти протокол, що я винен

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

21/07/17 17:14  Hisalia   Дерево
Доброго дня! 10 днів назад я потрапив у ДТП. Працівник патрульної поліції склав протокол на водія іншого автомобіля, який вчинив ДТП. Я - потерпілий. Матеріали справи вже передані до суду.

Сьогодні, поліцейський зателефонував до мене і сказав, що йому позвонили з суду і, направили якесь відео та матеріали, і сказали, що йому треба тепер на мене скласти протокол, бо ніби-то я тепер винен. судового засідання ще не було, призначена лише дата.

Я звернувся до суду, з цим питанням, на що мені відповіли, що суд таким не займається,вони нічого такого не направляли і тим більше ще не було судового розгляду.

Питання: Чи може поліцейський через 10 днів після ДТП, коли матеріали передані до суду, складати на мене протокол?
чи це якийсь брєд, бо ніде такого в документах я не знайшов! Прошу допомоги

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100