RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Налоговый кодекс Украины

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Земельний податок за договором емфітевзису


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
24/07/17 08:47  Marlboro! > faust6996    24/07/17 06:32Дерево
Договір не може змінювати порядок оподаткування, тому такі умови будуть нікчемними. Платником плати за землю (як податкового платежу) так чи інакше залишиться фізособа.

24/07/17 06:32  faust6996Отправить письмо   Дерево
Фізична особа планує передати землю с/г призначення у користування за договором емфітевзису іншій фізичні особі. Чи можна в договорі емфітевзису передбачити, що податок на землю буде сплачувати не власник, а землекористувач та чи буде він обов'язковим для користувача?
На мою думку, в діючому законодавстві не передбачено, що платниками податку на землю можуть бути землекористувачі за договором емфітевзису, оскільки платниками є або власники або землекористувачі (юридичні та фізичні особи (резиденти і нерезиденти), яким відповідно до закону надані у користування земельні ділянки державної та комунальної власності, у тому числі на умовах оренди).
Буду дуже вдячний за аргументовану відповідь.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100