RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Реконструкція, добудова і надбудова


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
25/07/17 12:25  StPetrОтправить письмо > superyari    25/07/17 10:19Дерево
По-перше, право на виконання будівельних робіт (в т.ч реконструкцію) виникає не після отримання згоди співвласників будинку, а після подання відповідного повідомлення, реєстрації декларації чи отримання дозволу в органі держархбудконтролю залежно від категорії об"єкта будівництва (див. ст. 34 ЗУ "Про регулювання містобудівної діяльності"). Саме за відсутність такого документа Вас може бути притягнуто до відповідальності у вигляді штрафу органом держархбудконтролю.
По-друге, за загальним правилом, визначеним ч. 2 ст. 376 Цивільного кодексу України, особа, яка здійснила або здійснює самочинне будівництво нерухомого майна, не набуває права власності на нього.
Якщо ж Ви здійснювали реконструкцію після отримання відповідних дозвільних документів, то Ваша частка могла бути пропорційно збільшена за умови попереднього надання іншим співвласником згоди на таку реконструкцію (добудову і надбудову).

25/07/17 10:19  superyariОтправить письмо   Дерево
Зробив реконструкцію, добудову і надбудову, в мене по документам було 40 відсотків частки, тепер розмір змінився частки? Яка згода від сусіда потрібна? Згода на дозвіл реконструкції, добудови, та надбудови, чи це призводить до зміни частки і згоду від сусіда на цю зміну часток? Бо прийшли з містобудування, і кажуть заплатити штраф!

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100