RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Сусідка вимагає перенесення мого забору

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

25/07/17 14:16  ротор1 > superyari    25/07/17 14:04Дерево
В госакте на землю есть точный план земельного участка.
техпаспорт к земле отношения не имеет.

25/07/17 14:04  superyariОтправить письмо > StPetr    25/07/17 12:39Дерево
у технічному паспорті є схематичний план земельної ділянки

25/07/17 12:39  StPetrОтправить письмо > superyari    25/07/17 10:22Дерево
Важко Вам щось порадити, виходячи з вказаних Вами обставин. Але якщо Ви зазначаєте про технічний паспорт на будинок, то він не являється документом, який визначає межі Вашої земельної ділянки. У разі, якщо Ви являєтесь законним власником чи користувачем земельної ділянки, Вам доцільно встановити межі земельної ділянки в натурі (на місцевості) із закріпленням їх межовими знаками.

25/07/17 12:36  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > superyari    25/07/17 10:22Дерево
А яка Вам різниця? Це Вас особисто не стосується, вона може їх викликати хоч 3 раза на добу, якщо вони згодні з"являтись.

25/07/17 10:22  superyariОтправить письмо   Дерево
Сусідка вже 3 раз викликає людей з землеуправління, що мій забор потрібно пересунути на 1 м! по документам в Технічному паспорті вказаний розмір є дійсним! Чи вправі сусідка стільки разів викликати їх, що мені робити в такій ситуаціїї?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100