RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Судебный сбор

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Повторна сплата судового збору


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
26/07/17 03:59  DamianОтправить письмо > Damian    26/07/17 03:55Дерево
В моєму випадку заяву залишенено без розгляду у зв'язку з повторним неприбуттям в судовое засідання без поважних причин - тобто, в силу п.4 ч.1 ст.7 ЗУ "Про судовий збір", він поверненню не підлягає,а, отже, треба сплачувати знову...

26/07/17 03:55  DamianОтправить письмо > Rossi    25/07/17 23:55Дерево
Постанова ПВАСУ від 23 січня 2015 року N 2: "Відповідно до частини четвертої статті 6 Закону про судовий збір за повторно подані позови, що раніше були залишені без розгляду, судовий збір сплачується на загальних підставах. У разі якщо сума судового збору підлягала поверненню у зв'язку із залишенням позову без розгляду, але не була повернута, до повторно поданого позову додається первісний документ про сплату судового збору. Тобто Закон N 3674-VI дозволяє використати первісний документ про сплату судового збору.
В адміністративному процесі правом повторного звернення до адміністративного суду наділені позивачі, яким позовну заяву повернуто.
У зв'язку з цим правила частини четвертої статті 6 Закону про судовий збір стосовно використання первісного документа про сплату судового збору також поширюються на випадки повторного звернення до адміністративного суду з позовною заявою, яка була повернута судом."

25/07/17 23:55  Rossi > Damian    25/07/17 18:42Дерево
Конечно же нельзя так сделать, ведь тот судебный сбор ушел в доход и возврату не подлежит.
ч.4 ст.6 Закона: 4. За повторно подані позови, що раніше були залишені без розгляду, судовий збір сплачується на загальних підставах.

В крайнем случае можно было бы обсуждать, подлежит ли повторному использованию квитанция об уплате сбора в случаях, когда сбор подлежит возврату (хоть соответствующую норму и убрали из Закона) - такой своего рода зачет.

25/07/17 22:51  DamianОтправить письмо > Marlboro!    25/07/17 18:49Дерево
Так, адже перший позов залишено без розгляду, що надає право повторного звернення до суду за умови усунення підстав, що йому слугували. Мова про повернення судового збору не йде - Позивач знову звернувся до суду в загальному порядку

25/07/17 18:49  Marlboro! > Damian    25/07/17 18:42Дерево
Інакше кажучи, Ви хочете одну квитанцію прикласти до двох позовних заяв?

25/07/17 18:42  DamianОтправить письмо   Дерево
ТОВ подало до ДПІ позов по оскарженню ППР, але два рази не з'явилось в суд, внаслідок чого суд залишив заяву без розгляду. ТОВ знову підготувало той же позов і звернулось до суду, додавши до позовної заяви квитанцію про сплату судового збору за першим позовом. В цьому разі суд залишив позов без руху і запропонував ще раз сплатити судовий збір. За змістом ч.3 ст.155 КАСУ, ТОВ має право після усунення підстав, з яких заява була залишена без розгляду, знову звернутись до суду. Відповідно до п.4 ч.1 ст.7 ЗУ "Про судовий збір", судовий збір повертається в разі залишення заяви або скарги без розгляду (крім випадків, якщо такі заяви або скарги залишені без розгляду у зв'язку з повторним неприбуттям...). Проте, ТОВ не звертається за поверненням збору, а звертається до суду повторно з таким самим позовом (тобто усунувши підстави, згідно ч.3 ст.155 КАСУ).

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100