RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бухгалтерские посиделки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Зміна юридичної адреси та РРО


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
26/07/17 13:26  YakulaОтправить письмо   Дерево
Добрий день, колеги! Підприємство має чотири одиниці РРО, зареєстрованих по фактичному місцю знаходження магазинів. Юридична адреса підприємства та фактичні адреси магазинів різні. Реєстраційні посвідчення видани податковой по місцю юридичної адреси підприємста, де вказані фактичні місця знаходження магазинів. В цьому місяці змінили юридичну адресу також змінилась податкова інспекція.
Чи потрібно подавати форму 1-РРО з позначкою перереєстрація по РРО при зміні юридичної адреси підприємства в нову інспекцію для отримання нових реєстраційних посвідчень, виданих іншою податковою?При цьому дані щодо суб'єкта господарювання, які зазначаються в реєстраційному посвідченні не змінилися окрім того що їх видала інша податкова. Читаю наказ №547 від 14.06.2016 "Про затвердження порядків щодо реєстрації реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій" розділ 3 "Перереєстрація" та вважаю що НЕ ПОТРІБНО.
Звонила на лінію консультацій податкової та консультувалась с інспекторами з відділов РРО, думки розділилися. Тому прошу допомоги. Чи не було у когось з вас подібної ситуації, та що ви вибрали. А також просто думки за цією темою будуть корисними.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100