RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Продаж б/у акумулятора ліцензія у покупця


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
27/07/17 14:06  AleksLasiichukОтправить письмо > Paul    27/07/17 12:36Дерево
В договорі і в акті-прийому передачі можна передати бу акумулятори і вказати, що вони знаходяться в робочому стані і покупець претензій до товару немає.
Чи не буде тоді претензій в інспекторів стосовно того, як ми визначили, що акумулятори ще не виснажені?

27/07/17 12:36  Paul > AleksLasiichuk    27/07/17 10:38Дерево
Пишите в договоре, что продаете имущество, пригодное для использования по назначению. Для инспекторов составьте еще и Акт приема-передачи, в котором укажите, что имущество в рабочем состоянии. Переговорите с бухом, что бы не получилось, что батареи по учету списаны в лом и тут же Вы их продаете как годные.

27/07/17 10:38  AleksLasiichukОтправить письмо > Mark-Don    26/07/17 19:25Дерево
Тобто, юридична особа може реалізувати б/у акумулятори іншій ю.о. в якої немає відповідної ліцензії?

26/07/17 19:25  Mark-DonОтправить письмо > AleksLasiichuk    26/07/17 16:05Дерево
Если вы продаете, а не утилизируете, закон "Об отходах" тут вообще никаким боком.

26/07/17 16:10  AleksLasiichukОтправить письмо > AleksLasiichuk    26/07/17 16:05Дерево
У Декларації на відходи вказується інформація серія та номер ліцензії у разі передачі небезпечних відходів, і це перевіряється під час реєстрації Декларації і під час перевірок інспекцією Екології, тому реалізацію як відходи організації без ліцензії не розглядаємо.

26/07/17 16:05  AleksLasiichukОтправить письмо > Mark-Don    26/07/17 15:54Дерево
1. Ми не хочемо використовувати акум. до повного відпрацювання, а плануємо його реалізувати, як б/у, а не утилізовувати вже відпрацьований акумулятор.
2. Юридична особа хоче реалізувати юридичній особі.

26/07/17 15:54  Mark-DonОтправить письмо > AleksLasiichuk    26/07/17 14:49Дерево
1. Вы реализуете именно как отходы или просто продаете иному лицу ?
2. Вы реализуете, как субъект хоз. деятельности или как физлицо ?

26/07/17 14:49  AleksLasiichukОтправить письмо   Дерево
Доброго дня.
Колеги, прошу вашої допомоги.
Згідно вимог ст. 34 ЗУ "Про відходи", суб'єкт господарської діяльності, у власності або у користуванні якого є хоча б один об'єкт поводження з небезпечними відходами, зобов'язаний: мати ліцензію на здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами (не підлягає ліцензуванню зберігання накопичення) суб’єктом господарювання утворених ним небезпечних відходів, якщо протягом року з дня утворення небезпечні відходи передаються суб’єктам господарювання, що мають ліцензію на здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами).
Наше підприємство планує не здавати відпрацьовані акумулятори для авто на утилізацію, а продати бувші у вжитку акумулятори (або з доплатою зробити заміну б/у акум. на новий).
Питання чи повинен мати покупець б/у акумулятора відповідну ліцензію? І чи не буде мати претензій Інспекція з екології, якщо я реалізую б/у акумулятор? Дякую.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100