RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Право колективної власності на землю


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
30/08/17 21:28  kolosОтправить письмо > Bantello    16/08/17 14:09Дерево
Такої форми власності вже взагалі нема. Приватна, державна, комунальна(конституція). Всьо. Спільна сумісна, спільна часткова. Розкажіть детальніше. Хто хоче зареєструвати? Що за ділянка? Підстави для реєстрації?

16/08/17 14:09  BantelloОтправить письмо > Bantello    28/07/17 18:54Дерево
Можливо, у когось є якісь думки з цього приводу?

28/07/17 18:54  BantelloОтправить письмо   Дерево
Доброго дня.
Підкажіть, будь ласка, чи проводиться на сьогоднішній день процедура реєстрації права колективної власності на земельні ділянки?
І, якщо так, то чи підтверджується така реєстрація якимсь документом? (наприклад, раніше, підтвердженням цьому був Держакт на право колеквтивної власності. Наразі, їх відмінили).
Також, бажано було б з посиланням на НПА, адже, процедура реєстрації колективного ПВ на землю за КСП не зовсім зрозуміла, враховуючи відміну Держактів і питання до колективної власності як такої.
Завчасно дякую.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100