RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Визнання права на земельну частку (пай)


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
12/10/18 07:29  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Василь К.    11/10/18 22:57Дерево
Треба бачити всі Ваші документи, бо не все зрозуміло.

11/10/18 22:57  Василь К. > Евгений Осычнюк    30/07/17 08:35Дерево
В мене є рішення суду від 2012 року, за яким за мною визнано право на земельну частку (пай) в розмірі 4,3 умовних кадастрових гектарів для ведення товарного с/г виробництва.
Звернувся до ГУ геокадастру для дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки у власність згідно рішення суду.
Геокадастр відповів, що за мною рішенням суду визнано лише право на пай, а документом, що посвідчує право на земельну частку (пай), є сертифікат на право на земельну частку (пай), виданий РДА. Крім того, згідно до даних кадастру, земельна ділянка, яку маю намір отримати, входить до складу сформованої земельної ділянки 9 га, у якої є кадастровий номер і поділ її може бути лише за згоди власника.
Написали в РДА з тою самою метою.
В РДА відповіли, що судовому рішенні також визначено виділення із земель запасу (резерву), що перебуває в державній власності в межах сілької ради. Земельна ділянка відноситься
до земель с/г призначення та передаються у власність та
надаються у користування громадянам - для ведення, зокрема, товарного с/г виробництва (ст. 22 ЗКУ).
Враховуючи вищевикладене зазначаємо, що РДА не наділена законом повноваження на вчинення дій, які випливають з мого клопотання.

То чия ж це компетенція і чи можна зараз виконати рішення суду?

30/07/17 12:34  pravo_ya > Евгений Осычнюк    30/07/17 08:35Дерево
Дякую

30/07/17 08:35  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > pravo_ya    30/07/17 00:16Дерево
Не так давно була постанова ВСУ, де вказано, що за позовом до суду не можна набувати право на нерухоме майно, а лише захищати його. Тобто судовий розгляд не може замінити правову процедуру набуття права на пай, а лише захистити право власника, яке вже існувало до звернення з позовом.

30/07/17 00:16  pravo_ya   Дерево
Така ситуація: у Особа 1 у 1994 році була звільненна з КСП, із трудового колективу та з членів КСП, підстави звільнення з членів КСП у трудовій книжці не має.
Але Особа 1 при цьому внесена до списку осіб, що мають право на земельну частку (пай), що доданий до колективного державного акту на землю по КСП.
Розпаювання земель КСП та видача державного акту - 1995 рік.
В реєстрі не знаходжу подібних справ, чи може Особа 1 подати позов до суду при умові, що на момент видачі ДА, вона вже не була членом КСП, може хтось вже з таким зіштовхувався, поділіться досвідом будь-ласка.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100