RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Карьера и Образование

Работа и Образование

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Хочу працювати по спеціальності (освіта юридична). З чого почати?

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

30/07/17 20:10  lawyer_beginnerОтправить письмо > triyana095    30/07/17 16:27Дерево
В більшості випадків наявність диплому про юридичну освіту не означає, що людина працюватиме за спеціальністю. Бо ще 5 років тому і раніше (не знаю як зараз, бо, на жаль, давно не був в університеті) всі масово йшли на "юрфак", бо то було трендом, пафосом, можливістю заворожити крутого бойфренда з татом прокурором. А потім всі були в шоці, що зп юриста-початківця аж ніяк не пафосна, а швидше смішна (є винятки звичайно, але то або дійсно таланти мегапрацелюбні, або просто діти/внуки/родичі/коханки крутих дядьків).

Якщо автор теми хоче бути юристом, а не просто працювати за спеціальністю, то потрібно налаштуватися на важку працю, бо з власного досвіду можу сказати, що навчання на юридичному факультеті - це максимум 25% для майбутньої кар'єри. Юрист-вчорашній студент для роботодавця нецікавий, тому уважно шукайте вакансії (навіть не зовсім юридичні, але дотичні), розсилайте резюме, і не будуйте ілюзій про зп.

Читайте, коментуйте на ЛігаФорумі. Універсально-розумної і конкретної поради ніхто не напише, бо юридична сфера надзвичайно широка, а в українських реаліях найчастіше треба починати з тої сфери, де є вакантна посада, а не з того, що більше до душі. Успіхів!

30/07/17 19:17  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > triyana095    30/07/17 16:27Дерево
перечень форумов слева на мониторе, в т.ч. Работа и Образование.
+ поиск по форумам, потом читать, а только потом спрашивать в подходящей теме [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

30/07/17 18:15  Marlboro! > triyana095    30/07/17 16:27Дерево
Що Вас спонукало створити цю тему в форумі "адвокатський екзамен"?

30/07/17 16:27  triyana095   Дерево
хочу працювати по спеціальності(освіта юридична)з чого почати?Знайомих юристів немає. Буду рада розумній пораді

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100