RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Уголовное право и процесс

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Пошкодження майна - крадіжка? Що робити з поліцією?

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

7/08/17 11:38  wonderfully > Василь Петрович    6/08/17 15:38Дерево
А навіщо, Ви підписували те, чого не мали у себе на зберіганні ?
Стосовно подачі заяви, то треба обережно а то і самі можете набратися неприємностей за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину - до 2 років позбавлення волі.

Йдіть домовляйтеся із слідчим, щоб той проконтролював передачу вам майна.

6/08/17 15:38  Василь Петрович > wonderfully    4/08/17 12:21Дерево
Так, я акт рідписав, мєнти сказали крадію завезти до мене цеглу на зберігання, а він цього не зробив.
Чи є сенс подати заяву на цього крадія, що він фактично вкрав цю цеглу вдруге у мене?

4/08/17 12:21  wonderfully > Василь Петрович    31/07/17 16:54Дерево
У Вашому випадку - крадіжка.
Ви маєте право подати цивільний позов у межах кримінального провадження (передайте позов слідчому).
Тобто, ви підписали акт, яким передано цеглу, що знаходиться в підозрюваного Вам на відповідальне зберігання ?

31/07/17 16:54  Василь Петрович   Дерево
В мене повадилися розбирати на цеглу склад, що зараз не використовується. В процесі розбирання завалили плити перекриття. Я підловив одного злодія, викликав поліцію і ті взяли його на гарячому. Він зізнався, що вперше краде. В процесі допиту вияснилося, що в нього вдома ще є моя цегла зі складу, тобто він вже не вперше розбирав.
Поліція склала акт, описала цеглу і я підписав документ, що приймаю її на відповідальне зберігання. Злодію сказали завезти цеглу до мене. Він, звісно, того не зробив.
Тепер поліція хоче розслідувати справу як крадіжку сотні цеглин, а не пошкодження майна. Це правильно? Бо я хочу подавати цивільний позов проти злодія, щоб він бодай частково компенсував збитки, які він наніс, розбираючи склад.
І ще питання. Чи варто писати на злодія заяву, що він не передав мені цеглу, яку мав привезти до мене на відповідальне зберігання?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100