RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Юрисдикція оскарження дій ДВС і заяву до ВСУ(відмова у відкритті через неостаточність ухвал ВАСУ)


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
8/08/17 19:04  slackseasonОтправить письмо > Marlboro!    8/08/17 18:24Дерево
дякую за постанову ВСУ, а в цивільній палаті нічого подібного не маєте?

8/08/17 18:48  slackseasonОтправить письмо > Marlboro!    8/08/17 18:22Дерево
По "процесуальним підставам" не потрібно платити збір.

2 Ликвидатор
Хто - фіз.особа, яка не є стороною виконавчого провадження оскаржує дії ДВС. Суд закрив провадження на тій підставі, що оскаржуються дії ДВС по виконанню рішення господарського суду, вказав - подавайте в господарський суд який видав наказ.

Що заважає оскаржити додатково і за ст. 121-2 ГПК?
типу подати в господарський суд який видав наказ? Фізичній особі, яка не є стороною провадження і не є стороною по справі?
Принципова позиція в тому, що це аж ніяк не передбачено будь-яким законом (станом на 2016 рік).

8/08/17 18:29  ЛиквидаторОтправить письмо > slackseason    7/08/17 16:50Дерево
Не зовсім зрозуміло хто та з яких підстав оскаржує дії ДВС.
Що заважає оскаржити додатково і за ст. 121-2 ГПК?

8/08/17 18:24  Marlboro! > slackseason    8/08/17 17:54Дерево
В старих рішеннях ВСУ писав [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] :
Як неоднакове застосування одних і тих самих норм матеріального права слід розуміти, зокрема: різне тлумачення змісту і сутності правових норм, на підставі якого зроблено висновок про різний зміст суб'єктивних прав і обов'язків учасників відповідних правовідносин, у тому числі про наявність та обсяг прав і(або) обов'язків осіб, які беруть участь у справі; різне застосування правил конкуренції правових норм при вирішенні колізій між ними з урахуванням ієрархії цих правових норм, а також дії норм у часі, просторі та за колом осіб, тобто незастосування закону, який підлягав застосуванню; різне визначення предмета регулювання правових норм, зокрема застосування різних правових норм для регулювання одних і тих самих відносин або поширення дії норми на певні правовідносини в одних випадках і незастосування цієї самої норми до аналогічних відносин в інших випадках, тобто різне застосування закону, який підлягав застосуванню; різне застосування правил аналогії права закону в подібних правовідносинах.

Але, як вже зазначалось, там велика кількість слабоумних людей, тому якісь гарантії того, що палата слідуватиме своїй же практиці, важко давати.

8/08/17 18:22  Marlboro! > slackseason    8/08/17 18:01Дерево
Цивільна палата, з адмінкою може не прокатити.
Взагалі, в адміністративній палаті ВСУ зараз засідають інтелектуальні уроди, постанови які приймаються палатою не викликають сумнівів в низькій компетентності засідаючих. Палата відмовляє в зв'язку з "неоднаковими судовими рішеннями" в перегляді практично однакових справ (де різниця може бути чисто формальною).
Тому треба шукати якомога ідентичніші рішення.

П.С. ну і крім цього Ви можете подавати у ВСУ заяви безкінечно посилаючись кожного разу на нові рішення касації. Якщо вистачить строку і грошей на збір.

8/08/17 18:01  slackseasonОтправить письмо > slackseason    8/08/17 17:54Дерево
По суті, думаю найшов:
у постанові Верховного Суду України від 23 квітня 2014 року (рішення в ЄДРСР №38655057) у справі №6-30цс14, суд вважає, що справа має переглядатися Верховним Судом України за повними текстами доводів заяв скаржників — посилань на усі судові рішення щодо неоднакового застосування норм матеріального права, незалежно від того висловлена правова позиція щодо правильності застосування норми матеріального права в судовому рішенні ухваленому по суті чи в ухвалі про передачу справи касаційним судом НА НОВИЙ РОЗГЛЯД.

8/08/17 17:54  slackseasonОтправить письмо > Marlboro!    7/08/17 17:25Дерево
Я знайшов де розглянув - але повернув "вниз" [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] та інші.

Тобто ВАСУ навпаки ухвали про закриття скасовував, але ж очевидно що , скасував, а далі то розглядати справу має нижча інстанція.

П.с. І ще таке не по темі.
На Вашу думку, чи буде неоднаковим застосуванням норм матеріального права, якщо в подібних правовідносинах в рішеннях (інших рішеннях) зазначено про застосування певної норми матеріального права, а в оскаржуваному рішенні ця норма взагалі була проігнорована (не розписана)?

7/08/17 17:25  Marlboro! > slackseason    7/08/17 16:50Дерево
Знайдіть рішення ВАСУ де суд справу розглянув, але провадження не закрив (або відмовив у відкритті провадження через необгрунтованість за скаргою на рішення апеляції, де суд розглянув, але не закрив).

7/08/17 16:50  slackseasonОтправить письмо   Дерево
Наявна ухвала ВАСУ (щодо закриття провадження у справі) щодо того, що фізична особа не учасник конкретного виконавчого провадження має оскаржувати дії ДВС до господарського суду, який видав наказ (121-2 ГПК).

Пишу заяву до ВСУ на підставі п.2 ч.1 ст.237 КАС (процесуальні порушення що перешкоджають подальшому руху). Наявна декілька протилежних позицій ВАСУ по ст.ст. 17, 181 КАС, однак зі зрозумілих підстав ці протилежні позиції є не остаточними, тобто справа передається після закриття нижчими судами, нову до них для вирішення питання по відкриттю.
Наявна убивча [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] практика ВСУ, яка говорить про те, що ВСУ відмовляє у відкритті провадження оскільки
"не розв'язано спір по суті і воно не містить остаточних висновків щодо правильного застосування норм процесуального права".
Як з цим боротися, чи є протилежна позиція ВСУ?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100