RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


ЖКХ / ОСББ / ОСМД

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Повноваження ОСББ


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
8/08/17 17:47  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > bondarenko.s    8/08/17 17:32Дерево
перечень форумов слева на мониторе, в т.ч. ЖКХ / ОСББ / ОСМД

8/08/17 17:32  bondarenko.s   Дерево
Ситуація наступна. Співвласники багатоквартирного будинку у м. Дніпро зареєстрували ОСББ у травні 2017 року. Враховуючи, що ОСББ за даною адресою не було створено до 01.07.2016 року, відповідно до ч. 5 ст 13 ЗУ Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку для управління будинком міською радою був призначений управитель. Можливо договір на управління будинком між міською радою та управляючою компанією є чинним по сьогоднішній день.
В травні 2017 року співвласниками було зареєстроване ОСББ, але акт прийому передачі житлового будинку з господарського відання управляючої організації в управління ОСББ (відповідно до Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків затв. постановою КМУ №301 від 20.04.2016 року) не складений. Тобто документи, які б засвідчили що будинок перейшов в управління ОСББ відсутні.
Разом з тим ОСББ звернулось до товариства з вимогою укласти договір сервітуту, оскільки в даному будинку прокладені комунікації товариства (інтернет).
Звідси виникає питання, чи має право без вищезазначеного акту ОСББ вступати в господарські відносини як управитель даного будинку??

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100