RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Акт прийому-передачі межових знаків та погодження меж із суміжними землевласниками


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
9/08/17 16:55  Yuriy78   Дерево
Шановні форумчани, питання такого характеру.
Так всек ж таки коли необхідно складати акт прийому-передачі межових знаків та погоджувати межі з суміжними власниками при відведенні земельної ділянки у власність безкоштовно, до затвердження проекту землеустрою чи після затвердження та передачі ділянки у власність?
Згідно з вимогами ст.50 ЗУ "Про землеустрій" проект землеустрою має включати: акт приймання-передачі межових знаків на зберігання (у разі формування земельної ділянки).
Однак за змістом п.п.3.12; 3.14; 3.17 Інструкції №376 від 18.05.2010 межові знаки передаються власнику (користувачу) земельної ділянки і саме власник (користувач) несе за них відповідальність.
До моменту затвердження проекту землеустрою його замовник ще не є власником (користувачем).
Заздалегідь вдячний за відповіді та обговорення.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100