RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Зміст скарги ППР


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
10/08/17 21:08  rolanОтправить письмо > kusanagi    9/08/17 17:42Дерево
Дякую. Скажіть а Ви подавали по новому порядку №916?
Іще таке питання: надали заперечення, розглянули разом з фіскалами. Прийшла відповідь - залишити без задоволення. А ППР немає. У відповіді написано, що ми маємо право оскаржити рішення до ДФС вищого рівня.

Тепер я заплутався взагалі. Шо я маю оскаржувати? Це рішення (Відповідь)?. Де ППР? (я думав її пришлють разом з Висновком, чи ждать на 3 дні пізніше згідно ст. 86.8).
Раніше просто все було по іншому, переживаю щоб не пропустити строк оскаржееня.

9/08/17 17:42  kusanagi > rolan    9/08/17 17:17Дерево
Ні, у Вас такого обов'язку немає.
Просто зазначаєте в тексті самої скарги, що орган, винісший оскаржуване ППР, повідомлений про оскарження зазначеного ППР до контролюючого органу вищого рівня.
А ще я мільйон скарг написав і в жодній не вказував про те, що в судовому порядку не оскаржується. Може, це і не було правильно, але ДФС реагувала нормально - ніяких наслідків з цього приводу не було.

9/08/17 17:17  rolanОтправить письмо   Дерево
Відповідно до порядку №916 скарга на ППР має містити таку інформацію:
...
- відомості щодо повідомлення контролюючого органу, рішення якого оскаржується, про подання скарги до контролюючого органу вищого рівня;
- відомості про оскарження рішення контролюючого органу до суду;

Я так розумію з приводу останнього просто зазначаємо, Дані ППР в судовому порядку не оскаржуються.

Питання по першому:
Раніше просто, паралельно писали лист з інфориаціє про те що прийняті ППР оскаржуються (з копією вхідного номера).
Зараз я маю, зазначити інформацію в скарзі про те, що я повідомив орган ДФС який прийняв таке рішення.
1. Яким чином я маю це зробити?
Просто указавши в скарзі: "ДФС, що прийняло ППР про оскарження повідомлене!".
Чи я маю докласти, якісь підтверджуючі документи що я повідомив? (опис вкладення, чек).

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100